Paper Mario: Origami King Oyununu Nintendo Switch’e Geliyor

tarafından
15
Paper Mario: Origami King Oyununu Nintendo Switch’e Geliyor

Paper Mario: Origami King 17 Temmuz 2020 tarihinde Nintendo Switch kullanıcıları ile buluşacak.

Paper Mario: Origami King, bizlerin alışık olduğu Mario oyunlarından farklı birçok özelliğe sahip. Yeni ve görülmemiş karakterler ile karşılaşacağımız oyunun merkezinde adından da anlaşılacağı üzere origami sanatı göze çarpıyor.

Mario’nun yeni partneri olan Olivia ile çıkacağımız yolculukta, bizlerin karşısın bu yolculukta bizleri engellemeye çalışan Bowser ve Toads adından düşmanlarımız çıkıyor. Oyunun ilgi çekici ve görülmemiş yanlarından biri de bahsi geçen bu karakterlerin origami sanatı ile hazırlanmış olması.

Princess Peach’in, sevilen karakterlerimiz Mario ve Luigi’yi krallığının origami festivaline çağırmasıyla serüvene başlıyoruz. Origami Krallığı’nın hükümdarının Mario ve arkadaşlarına sadece onların çözebileceğini düşündüğü bir problem karşısında ekibimizi uzun bir yolcuğa çıkartır.

Diğer Mario oyunlarında görmeye alışık olmadığımız tarzda beceri ve hız gerektiren tarzda bulmacalar ile oyunda sık sık karşılaşıyoruz.

Ayrıca Mario serisinden sevindirici haberler de gelmekte. Super Mario Bros’un 35 yıldönümü kutlamaları nedeniyle yeni Mario oyunlarını farklı platformlarda da yakın gelecekte görebiliriz.

Paper Mario ve Mario serisi hakkında sizin düşünceleriniz neler? Yorumlar kısmında bizlerle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Elder Scrolls 6 Çıkış Tarihine Daha Çok Var! başlıklı makalemizde bethesda, Elder Scrolls ve Elder Scrolls 6 hakkında bilgiler verilmektedir.