Oynamaktan Bıkılmayan ve En Çok Kullanılan League Of Legends Karakterleri

tarafından
132
Oynamaktan Bıkılmayan ve En Çok Kullanılan League Of Legends Karakterleri

League of Legends hayranları buraya! işte oynayanların en çok kullandığı karakterleri sıralıyoruz.

Master Yi

Master Yi hızı ile ünlü bir herodur.eğer bir oyunda çeviklik, güç, teknik, strateji ve direnç istiyorsanız sanırım karakteriniz Master Yi. Kendisiyle pentalar alınır, oyunlar çevrilir her şey yapılır.Büyük bir kullanıcıya hitap eden Master Yi kullanılma oranı ilk 2 de

Biltscrank

Biltscrank bu deli dolu, eğlenceli harika karakter herkese oyun deneyimi sunuyor ama nasıl bir oyun çıkaracağınız sizin elinizde elbette ki.Blitzcrank oyundaki en aktif oynaması gereken supportlardan biridir ve ve blitzcrankin en güzel özelliği item kasamasa fail olsa bile oyun sonuna kadar işe yarayan ender şampiyonlardan biridir.

Yasuo

“Kılıçların Hikayesi Kanla Yazılır”
Yasuo çok önemli ve en gözde karakterden birisidir. Oyunun en zor karakterlerinden biri olmasına rağmen sunduğu eğlence,aksiyon ve teknik dolu oyun kullanıcıyı ona çekiyor. Ustalık gerektiren yanlız kılıç Yasuo, bilen bilmeyen herkesin dilinde.

Brand

Brand kombo temelli hem anlık hem de süreli, hasarı oldukça yüksek olan bir büyücüdür fakat üzülerek söylemek istiyorum ki fazla kullanılmama sebebi sadece bilinemediğinden kaynaklı oysa ateş saçan bir melek bu karakter.

Ahri

Bir zamanlar tilki olan ve insan olmak için can atan Ahri, aslında kendi gücüyle ahlâkı arasında sıkışıp kalmış bir şampiyon.Ahri’yi diğer şampiyonlardan ayıran en büyük özelliği pasif yeteneğinin can emmesidir.tercihen bayanların oynadığı Ahri “mid” olarak oynanmakta. Olağan üstü yetenekleri ile harika stratejiler kurulan bu karakter ile oynamaya değer.

Nami

Bu karakter çok güçlü görülmesine rağmen oyun alanı olarak daha çok aram da tercih ediliyor support görevi gören nami sihirdar vadisinde de gösterdiği performanslardan dolayı en sevilen supportlardandır.

Rammus

Rammus, çoğunlukla Tank rolünde oynan bir şampiyondur yeni güncellemeleri eksik olduğundan ve oynama tarzı sadece team fight sırasında karışıklık sağlamak olduğu için sevilen karakterlerden birisidir.

Jinx

Jinx takım savaşlarında çok fazla hasar verebileceğiniz bir şampiyondur.Karakterimize gelirsek açıkçası tam bir deli. Çılgın kişiliği yeteneklerine de yansıyor.Hızlı farm kesebiliyor.Aynı zamanda ultisiyle tüm takıma hasar vermesi nedeniyle en çok tercih edilen karakterlerindendir.

Bir önceki yazımız olan Oyun Dünyasının İkonik Karakterleri #3 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.