Overwatch Tracer’ı konu alan yeni çizgi roman serisini tanıttı

tarafından
2
Overwatch Tracer’ı konu alan yeni çizgi roman serisini tanıttı

Overwatch Tracer’ı başrolde bulunduran yeni çizgi roman serisini bugün resmi Twitter hesabı üzerinden oyunculara tanıttı.

Overwatch‘ın en bilinen yüzlerinden olan Lena ”Tracer” Oxton bir çizgi roman serisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. London Calling adını taşıyacak olan çizgi roman serisi Overwatch ekibinin dağılmasından sonraki süreci ele alıyor. Tracer’ın yaşadığı bunalımlı sürece tanıklık edeceğimiz çizgi roman serisinde sevilen karakteri ekibin dağılmasından sonraki psikolojik buhran ile mücadele ederken göreceğiz. Elbette Tracer’dan bekleneceği şekilde kahramanımız kendisini çağıran kahramanlık içgüdüsüne de kayıtsız kalamayacak.

Overwatch’ın hikayesi açısından da büyük önem taşıyacak olan bu çizgi roman serisinin ilk hikayesinin yazarlığını ise Mariko Tamaki üstlenmiş durumda. Duyurusu yapılan çizgi roman serisi Dark Horse Comics işbirliği ile hayranlarla buluşuyor. Tracer’s Comic Challenge adı altında oyun içerisinde de çeşitli etkinlikler barındıracak olan görev serisi ise 15 ve 28 Eylül tarihleri arasında oynanabilir olacak.

Bir önceki yazımız olan Overwatch League 2020 All-Star kostümleri tanıtıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.