Overwatch karakterlerinden Mei Heroes of the Storm’a da geliyor

tarafından
40

Overwatch karakterlerinden Mei Heroes of the Storm’a da geliyor

Overwatch kişiliklerinden Mei bir diğer Blizzard oyunu olan Heroes of the Storm‘da da oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Blizzard‘ın MOBA cinsindeki oyunu Heroes of the Storm bir Overwatch kişiliğine daha konut sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Daha evvel oyuna ilave edilen Tracer, D.va, Genji ve Lucio gibi kişiliklerin ardından Mei’de 23 Haziran tarihinde oyundaki yerini alacak. Mei bu tarihe kadar test sunucuları üzerinden oyuncuların tecrübelemelerine de sarih olacak.

Mei Overwatch’taki marifetlerinin yanı gizeme Heroes of the Storm içerisinde değişik özellikleri ile de karşımıza çıkacak. Icing isimli Hüneri De bunlardan bir tanesi. Bu beceri sayesinde Mei buz üzerinde kayarak hem yüksek bir sürate erişecek hem de yanından geçtiği düşmanları savurarak onlara zarar verecek. Kişiliğin oyun içerisindeki bir diğer değişik özelliği ise ulti kabiliyetlerinden biri olan Avalanche. Bu beceri sayesinde şahsiyet düşmanlarına dev bir kar kütlesi göndererek onları kütlenin içerisinde tutuklayabilecek.

Bir önceki yazımız olan Mei’nin buzda kayma özelliği neden Overwatch’ta yok? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.