Overwatch kahraman havuzu sistemini rekabetçi oyundan kaldırıyor

tarafından
42
Overwatch kahraman havuzu sistemini rekabetçi oyundan kaldırıyor

Blizzard cephesinden gelen söylemelere göre Overwatch kahraman havuzu sistemini rekabetçi maçlarda kullanmaya devam etmeyecek.

Blizzard tarafından fotoğrafı forumlarında yayınlanan blog yazısında kahraman havuzu sistemi ile alakalı bazı itiraflar geldi. Blizzard yetkililerinden Molly Fender tarafından yapılan söylemede ”Görüşlerinizi dinliyoruz ve arka tasarıda bunları tartışıyoruz. Başlangıçta uysal meta’yı monotonluktan kurtarmak ve taze yakalamak için bu sistemi uyguladık. Bununla beraber deneysel kartlar ve kahraman dengelemelerinin kahramanları menetmeye gerek kalmadan rekabetçi oyunda sıhhatli ve değişken bir meta için daha iyi olduğunu keşfettik” ifadelerini kullandı.

Overwatch kahraman havuzu

 

Blizzard’ın üç aylık bir süreçte sınamış olduğu kahraman havuzu sistemi böylece bilinmez bir vakit için rekabetçi maçlardan kaldırılmış oldu. Bu farklılıklar Overwatch League için de geçerli olacak.

Bir önceki yazımız olan Overwatch geliştirici ekibi zırhları yeniden ele alıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.