Overwatch 2’de özelleştirilebilir kostümler yer alabilir

tarafından
7
Overwatch 2’de özelleştirilebilir kostümler yer alabilir

Blizzard‘ın bir vakittir üstünde çalıştığı yeni projesi Overwatch 2’de özelleştirme alternatifleri oldukça gelişmiş olacak gibi görünüyor.

2019 senesinin Kasım ayında BlizzCon‘da bülteni yapılan ve hayranlar tarafından da merakla beklenen Overwatch 2 hakkında geliştirici takım en azından şimdilik genel olarak pek fazla bilgi vermemeyi seçim ediyorlar. Ancak ortaya çıkan ve dili Almanca olan bir anket Overwatch 2 hakkında bizlere çok ehemmiyetli ipuçları sunuyor olabilir.

Ankete göre oyunun efsanevi kostümleri üzerinde oyuncular muhtelif farklılıklar yapabilecekler. Renkler üzerinde yapılabilecek oynamaların yanı gizeme ankette yer alan bilgiler kostümlerin değişik ayrıntıları ile de ilgilenebileceğimiz işaret ediyor. Anketten çıkan en coşku verici bilgiler bunlar olsa da yeni spreyler, kahramanlara özel introlar ve çok daha aşırısının da bizleri beklediğini söylemek olası. Geliştirici takımdan henüz mevzuya ait bir söyleme gelmiş olmasa da bu olasılık dahi oyuncuları heyecanlandırmaya yetmiş vaziyette.

Bir önceki yazımız olan Tom Clancy’s The Division Ücretsiz Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.