Ödüllü Oyun Hades PS4 ‘te Yayınlanacak

hades

Yakın zamanda yapılan bir keşif, Supergiants oyunlarından Hades PS4 ‘e gelebileceğini öne sürüyor, ancak henüz hiçbir şey onaylanmadı. Geliştirici, Hades‘in herhangi bir yeni sistemde piyasaya sürülmesiyle ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmadı, ancak bir PlayStation 4 sürümü oyunun başarısı ve popülerliği göz önüne alındığında muhtemelen görünüyor.

İlk olarak 2018’in sonlarında erken erişimde piyasaya sürüldükten sonra, Hades sürüm 1.0 2020’de çıktı ve oyun hem eleştirmenler hem de oyunculardan büyük beğeni topladı. O zamandan beri, Hades birden fazla ödül kazandı ve birçok farklı kuruluş tarafından yılın oyunu seçildi ve bu başarı, birçok Xbox ve PlayStation oyuncusunun oyunun her iki sisteme de gelip gelmeyeceğini merak etmesine neden oldu.

Pekala, PlayStation oyuncuları, Güney Kore oyun derecelendirme kurulu Hades PS4 için derecelendirmelerini yayınladığı için daha uzun süre beklemek zorunda kalmayabilir. Bu bilgi, Hades’i oyunun oynadığı bir platform olan PlayStation 4’e getirme planlarının olduğuna dair en büyük işarettir. geliştiriciler, üzerinde daha önceki başarıları gördü. Oyun PlayStation 4’e gelirse, o zaman bir Xbox sürümünün de kısa süre sonra ortaya çıkması muhtemeldir. Bununla birlikte, derecelendirilmekte olan oyunun bir PlayStation 4 sürümünü ifade etmesine rağmen, hiçbir şeyi onaylamadığını hatırlamak önemlidir.

Hades Tanıtım Videosu

Oyunun konsollarda yayınlanması, oyunun hem PC hem de Nintendo Switch’te çok popüler olduğunu kanıtladığı için mantıklı olacaktır. Aslında, Hades , Switch için fiziksel bir sürüm bile alıyor, bu da oyunun konsolda inanılmaz derecede iyi satıldığını gösteriyor. Supergiant’ın önceki tüm oyunlarının PlayStation 4’te piyasaya sürüldüğü gerçeği göz önüne alındığında, ödüllü oyunlarını da sistemde yayınlama planlarının olması mantıklı olacaktır. Bir PlayStation sürümü yalnızca satışları daha da artırmakla kalmaz, aynı zamanda oyunu tekrar gündemde tutar.

Hades, ilham verici bir başarı öyküsü ve bağımsız oyunların yaratıcılığının bir örneğidir. Oyunun erken erişim yolculuğu, oyuncu geri bildirimi alırken geliştirmenin faydalarını da gösterdi. Geliştiriciler genellikle mümkün olduğunca çok kişinin oyunlarını oynamasını isterler, bu nedenle, perde arkası münhasırlık anlaşmaları yapılmazsa, Hades’in daha fazla platforma gelmesi hem geliştiriciler hem de oyuncular için iyi bir haber olacaktır. Ancak, herhangi bir resmi duyuru yapılana kadar, PlayStation ve Xbox oyuncularının 2020’nin en büyük oyunlarından birine sahip olmak için beklemeye devam etmesi gerekecek. Bununla birlikte, Hades’in derecelendirilmiş olması ümit verici bir işarettir.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası