No Man’s Sky Xbox Game Pass ‘e Geliyor!

No Man’s Sky Xbox Game Pass ‘e geliyor başlığı atarken oldukça heyecanlandık, nitekim Xbox Game Pass ülkemizde fiyatı nedeni ile oldukça kullanılan bir özellik oldu çoktandır. Geçtiğimiz aylarda aslında oyunun Xbox Game Pass’e geleceğini duymuştuk fakat resmi açıklama bugün geldi. No Man’s Sky Xbox Game Pass ‘e 11 Haziran’da gelecek! Oyun, bu yeni platforma gelirken aynı zamanda tam zamanlı çapraz platform desteği ile birlikte geliyor. Bu da demek oluyor ki Astronotlar, PC, PS4 ve Xbox’tan girerek birlikte oynayabilecekler. Tabii bu durumun şerefine Nexus’ta bir parti verilmiş durumda ve herkes davetli!

Bu güncelleme ile oyuna aynı zamanda farklı geliştirmeler de geliyor olacak. Artık diğer oyuncuları kendi grubunuza yeni bir komut istemi ile birlikte davet edebileceksiniz. Oyuncular ile yüz yüze geldiğinizde bu komut sayfası açılacak ve böylece onları grubunuza davet etme şansınız olacak. Üstüne üstlük, oynadığınız kişileri No Man’s Sky arkadaşı olarak ekleyebilecek ve oyunun menüsünün içinden arkadaş listenizi düzenleyebileceksiniz.

Diğer oyuncular ile gerçekleştirdiğiniz iletişim sistemine de yeni seçenekler gelmiş durumda. Herhangi bir konuşmayı yazıya aktarabilir ya da otomatik konuşma çeviri sistemi ile tüm dilleri konuşabilirsiniz ki sonunda geleceğe adım attığımızı hissettiren bir özellik bu, gerçekten ekibi tebrik etmek lazım! Son olarak, güncelleme ile bazı hatalar kapatılmış ve diğer geliştirmeler yapılmış. Yama notlarının tamamına ulaşmak için buraya tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası