No Man’s Sky Ücretsiz Olarak Dağıtılabilir

tarafından
86
No Man’s Sky Ücretsiz Olarak Dağıtılabilir

Epic Games, özellikle GTA V’i ücretsiz vererek beklentileri oldukça üst seviyeye çekmeyi başardı. Abone sayısını milyonlarca katlayan platform, sırada ise No Man’s Sky oyununu ücretsiz vermeye hazırlanıyor olabilir.

Epic Games Store, bir süredir her hafta ücretsiz bir oyun dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Cuma günü ise oldukça ses getiren bir adım atarak GTA V’i ücretsiz bir şekilde herkese vermişti. 21 Mayıs’a kadar sürecek olan kampanya sonrasında sıradaki oyun No Man’s Sky olabilir.

21 Mayıs 18.00 itibari ile yeni bir gizemli oyun, Epic Games Store mağazalarında ücretsiz olarak dağıtılmayı bekliyor. Oyun hakkında henüz resmi bir bilgi bulunmasa da, mağaza içerisinde bulunan API kodları, bazı bilgiler konusunda bizlere ışık tutuyor.

API kodlarını incelediğimizde sıradaki kampanya No Man’s Sky oyununun ücretsiz bir şekilde dağıtılacağı yönünde olabilir. API kodlarda Hello Games LTD. tarafından piyasaya sürülmüş “Break” kod adlı bir oyunun ücretsiz olarak verileceği netçe görülüyor. Ancak bahsi geçen firmanın bu isimde bir oyununun bulunmadığı ve firmanın en çok ses getiren oyunu No Man’s Sky olduğunu biliyoruz. Bu da gözleri doğrudan bu oyunun ücretsiz bir şekilde dağıtılabileceği yönünde bizleri heveslendiriyor.

Peki sen Epic Games Store‘un son hamleleri konusunda ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bir önceki yazımız olan Mafia Trilogy Fiyatı Ne Kadar Olacak? başlıklı makalemizde mafia trilogy, mafia trilogy çıkış tarihi ve mafia trilogy fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.