Nioh 2, Steam’de Dark Souls’u Geride Bıraktı

nioh 2

Nioh 2 : The Complete Edition artık Steam‘de yayınlandı. Nioh 2 oyuncu sayısı, ona ilham veren oyunu bile geride bırakarak etkileyici zirvelere ulaşıyor.

Nioh 2, SteamDB‘nin gösterdiği gibi, piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra 31.684 oyuncuyla zirveye ulaştı ve bu da onu Steam‘in ilk 50’si arasında, platformdaki en saygın oyunlardan bazıları arasında yer alıyor. Bu, Dark Souls ( 11.259 ) veya Dark Souls Remastered‘ın ( 24.501 ) çok üstünde, ancak Dark Souls 2 ( 79.528 ) veya Dark Souls 3 ( 129.975 ) rekorunun oldukça altında. Aynı zamanda ilk Nioh‘un rekorunu üçe katlıyor.

Nioh 2‘nin PC’de popüler olduğu kanıtlanmış olsa da, %57 olumlu Steam incelemelerine göre cevap tam anlamıyla karışık. Oyuncular performans sorunlarını, çökmeleri ve klavye ve farede düğme istemlerinin eksikliğini fark ediyor. Bu ideal değil, elbette, ama hadi en iyi PC denetleyicilerinden biri olmadan Souls benzeri oynuyorsanız, kendinizi zaten kötü bir zamana hazırlıyorsunuz .

Umarım bir PC yaması bu sorunlardan bazılarını ele alır yayın öncesi oyunumuzda yüksek performansa ulaşmak için kesinlikle zor zamanlar yaşıyorduk. Oyununa ait sistem gereksinimlerini Nioh 2 Sistem Gereksinimleri isimli yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Nioh 2
Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası