Nioh 2 FPS Sorunlarından Dolayı Olumsuz Yorum Alıyor

nioh 2

Kare hızı sorunları ve ekran üstü girdilerle ilgili bazı sorunlar, bazı Nioh 2 PC oyuncularının Steam oyunu hakkında olumsuz geri bildirim bırakmalarına neden oluyor. Nioh 2 FPS sorunlarından dolayı oldukça olumsuz yorum almaya devam ediyor.

Nioh 2, piyasaya çıktığında orijinal Steam sayılarını üç katından fazla artırarak, PC oyuncuları arasında inanılmaz derecede popüler olduğunu kanıtladı ve Dark Souls‘un bu haftanın başlarında platforma ulaştığında eşzamanlı oyuncu sayısı rekorunu bile geçti.

Nioh 2 Tanıtım Videosu

Ancak şimdi, oyuncular başlıkta daha fazla özverili hale geldikçe, Koei Tecmo’nun sert aksiyon RPG’si daha olumsuz eleştiriler alıyor ve şu anda oyuncuların kare hızı sorunlarını ve ekran üzerindeki giriş sorunlarını küçümsediği için “karma” bir inceleme derecelendirmesinde yer alıyor.

Eurogamer tarafından belirtildiği gibi, oyunun şimdiye kadar yazılan 4.000’den fazla Steam incelemesinin çoğu olumluyken, 1.300’den fazla inceleme olumsuz oldu.

Çoğu sorun, Nioh 2 PC‘deki tutarsız kare hızı sorunlarına işaret ederken, klavye kullanıcıları oyun içinde ortaya çıkan denetleyici istemlerinden ve zorlukların ölmesine veya başarısız olmasına neden olduğundan şikayet ediyor. Nioh 2 FPS sorunu için kısa süre içerisinde yeni bir güncellemebizi bekliyor olacak.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası