Ninja Theory Yeni Kostümünü Tanıttı

Ninja Theory

Senua’s Saga: Hellblade 2, Ninja Theory şu anda geliştirme aşamasında en çok beklenen Xbox özellerinden biridir. Orijinal Hellblade iyi karşılandı ve birçok oyuncu ve eleştirmen oyunun etkileyici anlatısını ve ana karakterini övdü.

Görünüşe göre geliştirici Ninja Theory, hayranlara oyun için bazı yeni içerikler hakkında küçük bir tiyo veriyor. Ninja Theory, TikTok’ta Senua’s Saga: Hellblade 2’de Senua’nın aktörünü popüler bir şarkıyla dudak senkronizasyonu yaparken yepyeni bir kostümle gösteren bir video yayınladı.

Video, Hellblade’de bulunan ürkütücü atmosferin bir kısmını kesinlikle izleyicilerin dikkatini çekmek için çok sayıda hızlı, sarsıcı kesimle yakalıyor. Senua’nın Saga oyuncusu Melina Juergens tarafından modellenen kostümün kendisi, uzun bilek sarımlı kolsuz bir deri kıyafet. Kostüm ustalıkla yapılmış gibi görünüyor, ancak kostümün Senua’s Saga: Hellblade 2’de tam olarak nasıl oynayacağı belirsizliğini koruyor. Oyunun ilk tanıtım fragmanında, Senua’nın kendisi tamamen farklı bir kostüm giyiyormuş gibi görünüyordu, bu yüzden belki de bu yeni kostüm oyun boyunca açılabilir olacak.

Genel olarak, Ninja Theory, Senua’s Saga ile ilgili olarak oldukça sessiz kaldı ve oyun hakkında hayranlarla paylaşılan pek çok somut ayrıntı yok. Bu yeni görünüm, oyunla ilgili hoş bir haber olsa da, biraz daha netlik kesinlikle memnuniyetle karşılanacaktır. Yine de, oyunun tam olarak geldiği formdan bağımsız olarak oyun hakkında herhangi bir yeni bilgi görmek güzel.

Uygulama geç saatlerde popülerlik kazandıkça, son birkaç ay içinde pek çok büyük oyun markası TikTok’a katıldı. Bu nedenle, Ninja Theory’nin platformu Senua’s Saga: Hellblade 2’yi çevreleyen daha küçük yeni bilgileri paylaşmak için kullanması oldukça olası. Şu an itibariyle, Ninja Theory’nin hesabında yalnızca iki video yayınlanmıştır, bu nedenle ekibin daha fazla içerik yayınlaması biraz daha zaman alabilir.

TikTok’a erişimi olan Hellblade serisinin hayranları, Ninja Theory’yi de takip edebilir, çünkü her zaman bazı yeni bilgilerin orada çıkma şansı vardır. Ek olarak, Ninja Theory’nin Twitter hesabı, Senua’nın oldukça etkileyici ışık efektleriyle yıkandığını gösteren sinematik ekran görüntüleri gibi, oyuna sahne arkası bakışları da yayınladı.

Ne yazık ki, taraftarlar şimdilik oyunla ilgili daha fazla bilgi almak için gözlerini dört açacak. Umarım, Senua’nın yeni kostümünü sergileyen bu son TikTok videosu, Senua’s Saga: Hellblade 2 hakkında daha fazla bilginin yakında geleceğinin bir işaretidir .

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası