Nimo TV Nedir? Nimo TV Nasıl İzlenir?

tarafından
106
Nimo TV Nedir? Nimo TV Nasıl İzlenir?

Çin’in en büyük canlı yayın oyun platformu ve Tencent’in ortak olduğu Huya şirketi altında bulunan Nimo TV, Gaming İstanbul ile birlikte Türkiye pazarına da resmi bir giriş yaptı. Dünya çapında 10 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan platform, gün geçtikçe daha popüler bir hal alıyor.

10 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan ve oyun severler için Twitch TV‘ye büyük rakip olarak nitelendirilen Nimo TV, Türkiye pazarında da çeşitli aktivitelerde bulunacağının sözünü veriyor.

Nimo TV CEO’su Fee Liu, “Türkiye’de 30 milyondan fazla oyuncu var, dolayısıyla burası bizim için çok önemli bir pazar. Kullanıcılarımızla ilk kez Gaming İstanbul gibi önemli bir fuarda buluşacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyada desteklediğimiz birçok girişim gibi Türkiye’nin oyun sektöründe bulunan farklı firmalarıyla da birlikte çalışarak hem oyun hem espor sektörüne katkıda bulunmayı arzu ediyoruz. Türkiye’nin en büyük ve en profesyonel espor yarışmalarını ve canlı yayın platformunu oluşturmayı hedefliyoruz. Bu konuda attığımız ilk somut adım olan LoL Partnerlik, Dark Passage, Beşiktaş, 1907 Fenerbahçe, Galakticos, İstanbul Wild Cats, 5 Ronin, Royal Youths ve Aurora işbirliği anlaşmalarımızı resmi olarak Gaming İstanbul’da açıklayacağız.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Nimo TV izle: Tıkla

Peki siz son dönemlerde Türkiye içerisinde daha fazla ses getiren canlı yayın platformu konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ekim Ayında Çıkacağı Açıklanan Dirt 5 ile İlgili Yeni Bilgiler Paylaşıldı başlıklı makalemizde dirt 5, dirt 5 120 Hz ve dirt 5 çıkış tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.