NFS: Hot Pursuit Amazon’da Yayınlandı

tarafından
8
NFS: Hot Pursuit Amazon’da Yayınlandı

EA’in beğenilen üretimlerinden 2010 senesinde çıkmış oyunu NFS: Hot Pursuit şayet Amazon listelemesine göre remaster versiyonu ile yine geliyor.

Orijinali 2010 senesinde EA Games ve Criterion Games tarafından oyuncuların alkışına sunulmuş NFS: Hot Pursuit ortaya çıkan bir iddiaya göre tekerrürden oyuncularla buluşmaya geliyor. Hem de bu sefer remastered versiyonu ile. Ortaya çıkan iddiaların nedeni ise oyunun Amazon üzerinden listelenmiş olması. Dünyaca namlı e-ticaret firmayı Amazon’un Birleşik Kraliyet sitesinde yapılan listelemeyi alttaki görselden görebilirsiniz. Mevzu hakkında haberler ortaya çıkmaya başladıktan sonra ise listeleme kaldırıldı ve şu anda sayfa ulaşılabilir değil.

NFS: Hot Pursuit

Şayet iddialar doğru ise NFS: Hot Pursuit’in çıkış tarihi beklediğimizden çok daha yakın. Yapılan listelemede tarihler 13 Kasım 2020‘yi işaret ediyor. Ayrıca platform olarak da sadece Nintendo Switch ve Xbox One belirtilmiş vaziyette. Henüz fotoğrafı bir söyleme yapılmadığı için bu mevzuda net bir bilgi bulunmuyor ama böyle bir proje var ise muhtemelen PC ve PS4 platformlarında da kendini gösterecektir.

Mevzu hakkında şimdilik elimizdeki bilgiler bu biçimde. Sizlerin NFS: Hot Pursuit Remastered hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Mevzu hakkındaki yeni söylemeleri size aktarıyor olacağız.

Bir önceki yazımız olan Apex Legends 6. Sezon Videosu Yayınlandı başlıklı makalemizde Apex Legends hakkında bilgiler verilmektedir.