Neymar Jr 27 Nisan’da Fortnite’a Geliyor

fortnite neymar jr

Mart ayında Epic Games, Brezilyalı futbolcu ve Paris Saint-Germain forvet Neymar Jr ‘ın Fortnite‘ın 2.Bölüm, 6.Sezonunun bir parçası olarak oyuna geleceğini açıkladı, ancak bize bundan daha fazla bilgi vermedi.

Şimdi, geliştirici Neymar Jr’ın 27 Nisan’da çok oyunculu oyuna geldiğini ve oyuna dört farklı görünümle geleceğini açıkladı: ikisi futbol formalarına dayalı ve ikisi de Power Rangers dönüşüne aitmiş gibi görünüyor.

Fortnite Neymar Jr

Fortnite Bölüm 2.Bölüm 6.Sezon biletini satın alan herkes, yukarıdaki gömülü videoda gösterilen Neymar kozmetiklerine erişebilecek, ancak öğelerin kilidini açmak için bazı zorlukları tamamlamanız gerekecek.

Epic Games bir basın bülteninde “2.Bölüm 6.Sezon Destansı Görevlerini belirli miktarlarda tamamlamak için setinden daha fazla öğenin kilidini açacaksınız ” diyor . “Ayrıca Neymar Jr Kıyafetinin ve diğer eşyaların, Brezilya milli futbol takımından esinlenen tanıdık sarı, mavi ve yeşil formasına dayanan sergi versiyonunun kilidini açacaksınız.”

Ayrıca, Neymar Jr’ın gelişinden esinlenerek oyuncu yapımı bir karşılama merkezi ve adası için yaratıcı modu ziyaret edebileceksiniz. Neymar Jr’ın gelişine sizin de tamamlayabileceğiniz bazı bonus görevler eklenecek

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası