NBA 2K Playgrounds 2 İnceleme

Basketbol oyunlarını oynamak istiyorsunuz fakat oldukça karışık olan kombinasyonlar sebebiyle bir türlü cesaret edip oynayamıyor musunuz? Kolay oynanışı ve kombinasyonu ile NBA 2K Playgrounds 2 tam size göre. Tahmin ettiğinizden de kolay oynanışı olan bu oyunu yerinizden hiç kalkmadan saatlerce oynayacaksınız. Çocukluk zamanlarında atari oyununda 2 tuşa basarak yaptığınız o akrobatik hareketleri NBA 2K Playground 2’de aynı kolaylıkta yapabilirsiniz. Arcade oyunlar sevenler için gayet tatmin edici bir oyun. Fakat içerik zenginliği konusunda çok da yeterli olduğunu söyleyemeyiz.

Bu oyunun amacı, atabildiğiniz kadar sıra dışı sayılar atarak puan toplamak. Bu şekilde attığınız akrobatik sayılarla aynı zamanda rakibinizin de moralini bozabiliyorsunuz. Günümüzdeki basketbolcularında yer aldığı bu oyunda ilk etapta sınırlı sayıda basketbolcuyla başlayabiliyoruz. Maç performansınız arttıkça basketbolcularında sayısı çoğalıyor. Kazandığınız maçlardan sonra para kazanıyorsunuz ve elinizdeki basketbolcunun seviyesi de yükseliyor. Oyunda kazandığınız paraları dilerseniz yeni basketbolcuları açmak içinde kullanabilirsiniz. Kobe Bryant, Michael Jordan, Curry gibi yıldızları açmak için oyun içerisinde epey bir para kazanmanız ve biriktirmeniz gerekiyor.

NBA 2K Playground 2’de çevrimiçi oyuna da katılabilirsiniz. Üçlük atma yarışmaları ve dört oyunculu maçlar gibi birçok seçenek sizleri bekliyor. Bunun yanında herhangi bir NBA takımını seçebilir ve turnuva düzenleyebilirsiniz. Başlattığınız bu turnuvalara isterseniz arkadaşlarınızı da çağırabilir ve çevrim içi olarak hep beraber oynayabilirsiniz.

NBA 2K Playgrounds 2 Trailer

Bir başka oyun inceleme konumuz olan Diablo 3: Eternal Collection incelemesi için bu başlığa bakabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası