NASCAR Rocket League Oyununa Geliyor

NASCAR Rocket League

NASCAR Rocket League oyununa geliyor, sınırlı süreli NASCAR 2021 Fan Paketinin tanıtımıyla bu hafta popüler video oyunu NASCAR Rocket League ‘e resmen geliyor. Bir şekilde kaçırdıysanız, daha önce Rocket League’in 3. Sezonunun hem NASCAR hem de Formula 1 içeriğini içereceği ve şimdi NASCAR arabaları, çıkartmaları ve daha fazlasının 6 Mayıs’ta Darlington Raceway’deki NASCAR Cup Series yarışından önce geleceği duyurulmuştu. NASCAR 2021 Fan Paketi, 6 Mayıs’tan 12 Mayıs’a kadar 2.000 Kredi karşılığında satışa sunulacak.

Yeni NASCAR 2021 Fan Paketi, daha spesifik olarak üç arabayı (NASCAR Ford Mustang, NASCAR Chevrolet Camaro ve NASCAR Toyota Camry) ve dokuz NASCAR takımı çıkartması ve oyuncu afişleri, bir NASCAR x Rocket League çıkartması ve Goodyear yarış direksiyonlarını içeriyor. Aşağıdaki işbirliği için kısa fragmanda yukarıdakilerin tümüne göz atabilirsiniz:

Rocket League NASCAR 2021

Yeni pakette öne çıkan belirli NASCAR ekipleri ve etiketlerinin hangi araçlarda bulunacağı aşağıda belirtilmiştir:

  • Roush Fenway Racing #6 (NASCAR Ford Mustang Çıkartması)
  • Stewart-Haas Racing #10 (NASCAR Ford Mustang Çıkartması)
  • Team Penske #22 (NASCAR Ford Mustang Çıkartması)
  • Chip Ganassi Racing #1 (NASCAR Chevrolet Camaro Çıkartması)
  • Richard Childress Racing #3 (NASCAR Chevrolet Camaro Çıkartması)
  • Hendrick Motorsports #9 (NASCAR Chevrolet Camaro Çıkartması)
  • Richard Petty Motorsports #43 (NASCAR Chevrolet Camaro Çıkartması)
  • Joe Gibbs Racing #18 (NASCAR Toyota Camry Çıkartması)
  • 23XI Racing #23 (NASCAR Toyota Camry Çıkartması)

Yukarıda belirtildiği gibi, yeni NASCAR 2021 Fan Paketi 6 Mayıs’tan itibaren satışa sunulacak. 12 Mayıs’ta bitmesine rağmen, 2021 boyunca diğer NASCAR etkinliklerine yakın tarihlerde geri dönecek. Rocket League ile ilgili önceki tüm haberlerimize buradan göz atabilirsiniz.

Rocket League’deki yeni NASCAR işleri hakkında ne düşünüyorsun ? Bu, geliştirici Psyonix’ten daha fazlasını görmek isteyeceğiniz türden bir işbirliği mi ? Yorumlarda bize bildirin.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası