Mount & Blade 2 Bannerlord Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

tarafından
38
Mount & Blade 2 Bannerlord Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Uzun bir süre test aşamasında olan ve bir çok oyuncu tarafından çıkışı merakla beklenen, Mount & Blade 2: Bannerlord’un erken erişim tarihi ve fiyatı belli oldu.

Mount & Blade 2 Bannerlord Çıkış Tarihi

Mount & Blade: Warband ile satış rekorları kıran, Türk oyun geliştirici firması Taleworlds Mount & Blade 2: Bannerlord için beklenen açıklamayı yaptı. Mount & Blade 2: Bannerlord çıkış tarihi 31 Mart 2020 olarak belirlendi. 8 yıldır geliştirme sürecinde bulunan oyun, 40 gün sonra oyun severler ile buluşacak.

Mount & Blade 2 Bannerlord Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu


Mount & Blade 2 Bannerlord Fiyatı

Kapalı betası yapılan Mount & Blade 2: Bannerlord’un çıkış tarihi geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı. Taleworlds’un yetkilileri erken erişim tarihi için Mart ayına vurgu yapmış ancak net bir gün belirtmemişti. Sabah saatinde yapılan açıklama ile Mount & Blade 2 Bannerlord’un çıkış tarihi duyuruldu.

Mount & Blade resmi sosyal medya hesabı  twitter üzerinden, Mount & Blade 2 Bannerlord 31 Mart 2020’de erken erişim olarak çıkacak. Oyun Steam, Epic Games Store ve Taleworlds üzerinden 49.99$, 49.99€,39.99£ fiyatından satılacak açıklaması yapıldı.

Oyuncuların En çok merak ettiği sorulardan birisi olan Mount & Blade 2 Bannerlord ‘un Türkiye deki fiyatı. İlerleyen saatlerde firma tarafından bir açıklama yapılacak ama  söylentilere göre Mount & Blade 2 Bannerlord Türkiye satış fiyatı 150 TL olacak gibi görünüyor.

Mount & Blade 2 Bannerlord Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Erken Erişim sürümüyle ilgili bazı bilgilere bakıldığında özellikle oyunun hikaye modu’nun daha sonra tamamlanabileceği görülüyor. Bu mod’un içinde yer alan; kendi krallığını yönetme, evlilik, zanaatkarlık, kuşatma, isyan gibi özellikler erken erişim sürümünde yer almayacak. Ayrıca, Mount & Blade 2 Bannerlord Türkçe dil desteğinin de ilerleyen zamanlarda ekleneceği belirtilmiş. Kısacası oyunun erken erişim sürümü daha çok oyunun mekaniğine odaklı, multiplayer modu olacak gibi.


Mount & Blade 2: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Mount & Blade 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
  • İşlemci: IntelCore i3 8100 ya da AMD Ryzen3 1200
  • Bellek: 6Gb ram
  • Ekran Kartı: Intel Uhd Graphics 630, Nvdia GeForce Gtx 660 2Gb ya da Amd Radeon hd 7850 2Gb
  • Depolama: 60Gb alan

Mount & Blade 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
  • İşlemci: IntelCore i5 9600k ya da Amd Ryzen5 3600X
  • Bellek: 8Gb Ram
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce Gtx 1060 3Gb ya da Amd Radeon Rx 580
  • Depolama: 60Gb alan

Bir önceki yazımız olan Oyun İçinde Oyun Yapmak başlıklı makalemizde dreams indir, ps4 satın al ve ps4 yeni oyun hakkında bilgiler verilmektedir.