Monster Pusat 7.1 Surround Headset İncelemesi

Monster markası, oyuncu bilgisayarları konusunda gerçekten bir numaralar. Ortaya çıkardıkları bu muhteşem bilgisayarların yanı sıra aynı zamanda oyuncu aksesuarları konusunda da sürekli olarak bir girişim halindeler. Buna verilebilecek en güzel örnek ise en son çıkardıkları Pusat 7.1 Surround kulaklığı. Bu oyuncu kulaklığı ile profesyonel oyuncular hedef alınmış ve onların tüm ihtiyaçlarını karşılayan mükemmel bir eser ortaya çıkarmışlar. Muhteşem tasarımı, konforu ve rahatı gibi fiziksel özelliklerinin yanı sıra sesi muazzam bir şekilde yansıtması ve ses yalıtımı konusunda da çok başarılı bir iş çıkarmışlar.

Monster Pusat 7.1 Surround oyuncu kulaklığının tasarımı gerçekten harika ve çok agresif. Bu kulaklık, RGB ışıklandırmalar sayesinde güzelliğine güzellik katmış. Bu özellik ile geceleri çok daha renkli ve güzel bir görüntü sunuyor. Ayrıca karanlık ortamlarda kulaklığını sürekli kaybedenler içinde güzel bir çözüm olmuş. Bu kulaklık, diğer oyuncu kulaklıklarına kıyasla çok daha büyük ve ağır. Bu ağırlık, oyuncuları rahatsız etmese de muadillerine göre hissedilir seviyede ağır olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Kulak yastıkları ve üst baş yastığı oldukça yumuşak. Kesinlikle herhangi bir sıkma ve baş ağrısına sebep olmuyor. Gönül rahatlığıyla saatlerce kulaklığı kullanabilirsiniz. Muhteşem konforunun yanı sıra sesin kalitesi de muazzam. Sunduğu efektler ve kaliteli bas sistemi sayesinde harika bir oyun deneyimi sunuyor. Düşük frekanslı bas tonları, titreşimler ile birleştirilerek harika bir uyum yakalanmış.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası