Reklam

Reklam

Call of Duty: Modern Warfare 2

Modern Warfare 2 Açık Beta Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Call of Duty: Modern Warfare 2’nin Açık Beta’sının çıkış tarihi Amazon tarafından sızdırıldı. Oyunun Xbox Series X sürümü için bir listede Amazon, oyunu 15 Ağustos’a kadar herhangi bir platformda ön sipariş verirseniz, 15 Ağustos’ta gönderilen kodlarla Açık Beta’ya erken erişimin kilidini açacağınızı belirtiyor. Açık Beta 15 Ağustos’ta başlıyor veya en azından Amazon listesinin iddia ettiği şey bu, yoksa eskiden iddia ettiği şeyi mi söylemeliyiz. O zamandan beri, artık bu bilgilerin hiçbirini içermeyecek şekilde ayarlandı.

“Call of Duty: Modern Warfare Açık Beta’ya erken erişimin kilidini açmak için herhangi bir platform için Modern Warfare II’yi 15 Ağustos 2022’ye kadar ön sipariş verin. Amazon tarafından gönderilmeli ve satılmalıdır. Kodlar 15 Ağustos’ta gönderilecek” o zamandan beri değiştirilmiş olan liste.

Yayınlandığı anda, ilgili taraflardan hiçbiri sızıntı veya liste düzeltmesi hakkında yorum yapmadı. Bu değişirse, hikayeyi buna göre güncelleyeceğimizden emin olacağız.

Call of Duty: Modern Warfare 2, 28 Ekim 2022’de PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X üzerinden dünya çapında piyasaya sürülecek.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Tanıtım Fragmanı

Oyunun resmi ürün açıklamasında “Call of Duty’nin yeni çağına hoş geldiniz” yazıyor. “Call of Duty: Modern Warfare II, oyuncuları ikonik Operators of Task Force 141’in geri dönüşünü içeren benzeri görülmemiş bir küresel çatışmaya sürüklüyor. Küçük ölçekli, yüksek bahisli sızma taktik operasyonlarından çok gizli görevlere kadar, oyuncular arkadaşlarıyla birlikte konuşlandıracaklar. Gerçekten sürükleyici bir deneyim Infinity Ward, hayranlara yepyeni silah kullanımı, gelişmiş yapay zeka sistemi, yeni bir Gunsmith ve seriyi yeni zirvelere taşıyan bir dizi başka oyun ve grafik yenilikleri ile son teknoloji bir oyun deneyimi sunuyor. Modern Warfare: II, dünyayı dolaşan tek oyunculu bir kampanya, sürükleyici Çok Oyunculu savaş ve anlatı odaklı, işbirlikçi bir Özel Operasyon deneyimi ile başlayacak.”

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası