Minecraft steampunk şehrini inşa etmek yedi ay sürdü

minecraft steampunk

Nihai bina oyununun ilk çıkışından on yıldan fazla bir süre sonra, Minecraft Steampunk Şehri yapıları etkilemeye devam ediyor. Bugün, deneyimli inşaatçılardan oluşan bir ekibin bir araya gelmesi için yarım yıldan fazla zaman alan muhteşem bir steampunk şehir ve sonuçlar görülmesi gereken bir şey.

İçerik oluşturucular aşağıdaki videonun açıklamasında “Aderlyon Build Team, hava gemileriyle çevrili yüzen bir metropol olan Minecraft Steampunk Şehrini sunuyor” diyor. “Bu büyük 800 × 800 şehir, Aderlyon ekibinin birçok üyesi tarafından oluşturuldu ve şimdiye kadarki en büyük projelerimizden biri!” Ekip, hem yapıyı bir araya getirmenin hem de zaman atlamasını kaydetmenin yedi ay sürdüğünü söylüyor.

Yapının kendisi Planet Minecraft‘ta mevcuttur, böylece yaratımı doğrudan kendiniz keşfetmek için indirebilirsiniz. Aderlyon Build Team ayrıca komisyonları da yönetir, bu nedenle Minecraft hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için başka birine ödeme yapmakla ilgileniyorsanız, grubun resmi sitesinde daha fazla ayrıntı edinebilirsiniz . (Ya da sadece daha şaşırtıcı görünen yapılara göz atın.)

Aşağıdaki Steampunk Şehri’ne daha yakından bakın.

Minecraft Steampunk Şehri Yapılışı

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası