Minecraft silah modları ile eğlenin

Minecraft silah modları ile eğlenmek, daha güzel bir gün geçirmek mümkün. Oyun için geliştirilen pek çok silah modu bulunuyor.

Minecraft, 2009 yılından beri geliştirilen ve günümüzde Microsoft’a bağlı olarak çalışmalarına devam eden bir firma. Gittikçe gelişen ve her yeni sürümde daha fazla özelliğe kavuşan Minecraft’ta pek çok özellik henüz bulunmadığı için kullanıcılar mod desteği ile daha fazla özelliğe sahip oluyor. Bu konuda Minecraft oyunu için geliştirilen silah modlarından bahsediyor olacağız.

Minecraft silah modları

Minecraft silah modlarından birisi Portal Gun olarak yer alıyor. Bu mod, oyunda ışınlanmayı sağlıyor. Oyuncu oyun içerisinde 2 farklı portal kapısı açarak o portallar arasında ışınlanıyor. Özellikle uzak bir noktaya gidenler için bu alet çok faydalı olabilir. Renkli ve dekoratif olarak açılan bu portallar görsel açıdan da güzel bir görünüme sahip.

Minecraft silah modları

Gerçek silahları denemek ve bunlarla eğlenmek isteyenler, bunun yanı sıra arkadaşlarıyla savaş oyunu oynamak isteyenler için MrCrayfish’s Gun Mod bulunuyor. Mod içerisinde minigun, shotgun, bazooka, machine pistol ve bunun gibi pek çok silah bulunuyor. Bu silahlardan birisine örnek vermek gerekirse mesela minigun, dönmeli bir şekilde sürekli mermi atan bir silah. Oyuncular bu modu kullanarak silahlarla güzel bir vakit geçirebilir.

Minecraft silah modları arasında yer alan bir diğer mod Gravity Gun olarak karşımıza çıkıyor. Bu mod kullanıcıların bir bloğu taşımasını sağlıyor. Bu bir taş, bir obsidyen veya herhangi bir blok olabilir. Bu mod kırılması zor olan bloklar için oldukça faydalı olabilir.

Techguns pek çok oyuncu tarafından indirilen ve kullanılan bir silah modu olarak karşımıza çıkıyor. Adından da anlaşılacağı üzere içerisinde bilim kurgu filmlerini dahi aratmayan teknolojik pek çok silah bulunuyor. Fantastik bilim kurgu evreni oluşturmak isteyenler ve ilginç bir dünyada rol yapmak isteyenler için bu mod gayet güzel olabilir. Ayrıca Minecraft’ta bilim kurgu filmi çekmek isteyenler için mod içerisinde silahların yanı sıra zırhlar da bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası