Minecraft RTX haritası Dungeon Dash

Minecraft RTX

Minecraft‘ın ışın izlemeli grafikleri deneyimlemenin en iyi yollarından biri haline geldiğini anlamak biraz komik, ancak doğru Minecraft RTX harika görünüyor ve şimdi Minecraft Marketplace‘te keşfedilecek muhteşem yeni hazırlanmış bir dünya var. Dungeon Dash, tümü muhteşem bir orta çağ kırsalında yer alan keşfedilecek 10 benzersiz zindana sahiptir.

RTX için Dungeon Dash, BlockWorks tarafından Nvidia ile ortaklaşa oluşturuldu ve Minecraft Marketplace‘e gidip Dungeon Dash RTX‘i arayarak bulabilirsiniz. Ücretsiz haritayı indirdikten sonra, bir ork kalesini, ağaçların tepesine inşa edilmiş Ewok tarzı bir orman köyünü ve gökyüzünde yüzen adaları keşfetmek için atlayabileceksiniz.

RTX destekli ışın izleme ve yol izleme efektleri etkinleştirildiğinde her şey harika görünüyor ve Nvidia‘nın DLSS’si ile kare hızını güzel ve pürüzsüz tutabilirsiniz. Video (aşağıda izleyebileceğiniz), Dungeon Dash‘in sunduğu şaşırtıcı manzaralardan bazılarını gösteriyor.

Dungeon Dash RTX

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası