Minecraft Pocket Edition Ücretsiz İndir

tarafından
21
Minecraft Pocket Edition Ücretsiz İndir

Çok sevilen açık dünya oyunu olan İsminden de anlaşılacağı üzere Minecraft oyununun tablet,cep telefonu tarzı aletler için üretilmiş olan versiyonundan bahsedeceğiz bugün. Yani Minecraft Pocket Edition versiyonundan.

Minecraft Nedir

Minecraft, oyun içerisindeki her şey kare şeklinde tasarlanmış olmak üzere sınırsız bir dünyada, hayatta kalmaya çalıştığımız ve hayal gücümüz ile birbirinden farklı yapıtlar inşa edebildiğimiz mükemmel bir açık dünya oyunu. Oyunun geliştiricilerinden ve yayıncılarından olan Mojang şirketi her geçtiğimiz günlerde Minecraft projelerini geliştirmeye devam ediyor.

Oyun içerisinde köylüler ile takaslar gerçekleştirebilir, yeni ve birbirinden farklı dünyalar keşfedebilir, çiftçilik,hayvancılık,madencilik,odunculuk ve sayamayacağımız çok fazla meslekler ile gününüzü geçirebilirsiniz. Bunun dışında ise biraz uğraş ve zaman harcama ile kendi şehirlerinizi çiftliklerinizi, madenleri de kurmanız mümkündür. Kısaca söz edecek olursak Minecraft oyunu aklınıza gelen her şeyi yapabileceğiniz çok güzel bir oyun türüdür.

Bu oyunu isterseniz arkadaşlarınız ile isterseniz de tek başınıza oynayarak vakit geçirebilir ve hayatta kalmanın zevkini yaşayabilirsiniz. Zırhlarınızı,silahlarınızı ve diğer ekipmanlarınızı, zorlu düşmanlara karşı kullanıp kafa tutabilir ve yapacağınız yapılar ve haritalar ile birlikte diğer insanların kalplerini kazanabilirsiniz.

Oyunu isterseniz mobil cihazınızda oynayabilirsiniz veya Windows 10‘da oynayabilirsiniz. Sizlere geliştiricinin oyun için yaptığı yorumu bırakıyorum ve konuyu noktalıyorum.

Oyunu isterseniz de mobil cihazlarınızda da oynayabilirsiniz veyahut Windows 10 sürümünde de oynayabilirsiniz.

Steam Nedir? Steam Kaydol !

Minecraft Pocket Edition Ücretsiz İndir

Birbirinden farklı sitelerden minecraft pocket edition ücretsiz indir yazısını görmekteyiz fakat çoğundan verim alamadığınızı da biliyoruz. Sizler için araştırıp en güncel sürüm ve linkleri bulduk ve sizlere sunacağız.

Minecraft Nasıl İndirilir?

Oyun içerisindeki yaptığınız farklı yapıtları bizlere de mail olarak atabilirsiniz. Biz de bu yapıtları yayınlamaktan gerçekten mutluluk duyarız.

Minecraft Pocket Edition oyununu apk veyahut ücretini ödeyerek de indirebilirsiniz. Tabi ki bizim her zaman önerimiz oyunu satın almanız olacaktır. Çünkü satın aldığınız taktirde çok oyunculu sunuculara girip birbirinden farklı insanlarla tanışıp oyununuzu daha eğlenceli hale getirme şansınız gerçekten yüksek. Satın alım yapmadığınız taktirde bu sunuculara girmek istediğinizde sizlerden lisans isteyecek ve yüklemiş olduğunuz ücretsiz minecraft pocket edition lisans hatası ile karşılaşacaksınız.

Minecraft pocket edition apk indir ücretsiz

  • Minecraf pocket edition satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Minecraft pocket edition ücretsiz son sürüm indir için buraya tıklayabilirsiniz.

Minecraft Oyna

Minecraft bildiğiniz gibi çok fazla tutulan ve çok kaliteli bir oyun türü olarak bilinmektedir. Çocukların kendilerini geliştirmesi için Minecraft full sürüm ve minecraft satın al işlemlerini uygulayarak sizler de bu oyuna sahip olabilirsiniz.

Sizlere yukarıda vermiş olduğumuz linklerden de minecraft indir ücretsiz seçenekleri ile hızlı bir indirme yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan CSGO Başlatma Ayarları FPS Arttıracak! başlıklı makalemizde csgo başlatma ve csgo fps artırma hakkında bilgiler verilmektedir.