Minecraft Nether Güncellemesi Çıkış Tarihi!

tarafından
28
Minecraft Nether Güncellemesi Çıkış Tarihi!

Minecraft Nether güncellemesi uzun zamandır tüm Minecraft sevenler tarafından beklenmekteydi. Oyunun hem Windows 10 hem de Java versiyonları için çıkacak güncelleme, oldukça büyükçe olacak. Oyuna yeni eklenecek iki adet, Soulsand Valley ve Netherwart Forest isimli biyom eklenecek ve yer altı dünyası ise daha güzel görünecek şekilde değiştirilecek. Aynı zamanda oyuna yeni dost ya da düşmanlar, Piglinler ekleniyor. Doğru eşyaları getirdiğinizde sizlerle alışveriş yapmaya bile razılar, ama tersine denk gelirseniz kaçın! Tüm bunların yanında oyuna yeni eşyalar ve blokların (Netherite ki kendisi Elmas’tan bile daha güçlü ve gerçek okçular için hedef bloğu) geleceğini de belirtelim, ki yaratmayı seven insanların oldukça hoşuna gideceği kesin. Oyunda bulunacak muzikler Lena Raine tarafından yapılmış durumda, güncelleme çıkmadan önce bile müzikleri buraya tıklayarak dinlemeniz mümkün.

Aslında Şubat ayında çıkan ekran görüntüleri ile Minecraft Nether güncellemesi geldiğinde sizleri nelerin beklediğini az çok biliyorsunuz. Karşınıza çıkacak yeni düşmanlar ve engellerin üstesinden gelmeniz gerekecek ki bunlardan biri Hoglinler olacak. Hoglara benzeyen hoglinlerin tek amacı sizi öldürmek olacak. Konuyu fazla uzatmadan güncellemenin çıkış tarihini sizlerle paylaşalım. Minecraft Nether güncellemesi, 23 Haziran’da resmi olarak çıkışını yapacak. Bir haftadan kısa bir süre sonra, heyecanla beklediğimiz Nether güncellemesi bizlerle olacak. Doğrusu oynamak için sabırsızlanıyoruz!

Tüm güncelleme notlarına, güncelleme ana sayfasına gitmek için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Battlefield 3 Remaster Geliyor Olabilir! başlıklı makalemizde Battlefield, battlefield 3 ve battlefield 3 remaster hakkında bilgiler verilmektedir.