Minecraft geliştiricileri, on yıldır devam eden hatayı düzeltti

Minecraft RTX

Yeni Minecraft anlık görüntüleri, 1.17 çıkış tarihinden önce hızlı bir oranda gelmeye devam ediyor. Bugünün ön izleme derlemesi, çoğunlukla Caves ve Cliffs’teki bazı yeni çetelerde ve cevher oluşturma özelliklerinde küçük değişikliklerden oluşuyor, ancak güncelleme notlarında dikkate değer bir şey var: neredeyse on yıllık bir hata için bir düzeltme geldi.

Bir kullandığınızda örs kopmadan önce son kez, kullandığınız öğe zemin üzerine alır. Bu bir hata, öğenin doğrudan envanterinize geri dönmesi gerekiyor. 21 Kasım 2012’de resmi Minecraft sorun izleyicisine bir hata raporu sunuldu ve aksaklık o zamandan beri devam ediyor.

Snapshot 21w18a Güncellemesi, çığlık atan keçilerin size çarpma olasılığını artırıyor, cevher dağılımını değiştiriyor, yeni cevher damarlarını değiştiriyor, erişte mağaraları oluşumunu ayarlıyor, derinlemesine damlacıkları kaldırıyor ve tüm Minecraft bakırları için yumurtlama oranını düşürüyor.

Snapshot 21w18a Güncellemesi

Tam notları resmi siteden veya yukarıdaki videoda daha ayrıntılı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası