Minecraft araç modları ile keyifli bir sürüş

Minecraft araç modları ile birlikte keyifli bir sürüş deneyimi yaşamak isteyen, dünyayı gezip keşfetmek isteyen pek çok oyuncu bulunuyor.

Minecraft oyununda pek çok mod bulunuyor. Yüz binlerce moda sahip bu oyun, popülerliği bakımından ve zenginliği ile birlikte oyunculara geniş bir özellik imkanı sunuyor. Oyuncular modlarla birlikte kendi istediği dünyayı oluşturulurken istediği şekilde dizayn edebilir ve istediği bir şekilde geliştirebilir. Minecraft’ta yer alan modlar arasında araç modları da bulunuyor. Bu konuda araç modlarından bahsediyor olacağız.

Minecraft araç modları ile keyifli sürüş deneyimi

Oyunda pek çok kullanıcının tercih ettiği modlar arasında Flan’s Mod yer alıyor. Bu mod oyunun içerisinde o kadar çok araç ekliyor ki kullanıcılar bu araçları tek tek saatlerce denese bile kısa sürede bitiremeyebilir. Mod içerisinde bulunan bazı araç türlerinden bahsetmek gerekirse araba, itfaiye, polis arabası, uçak, tank ve helikopter olarak açıklanabilir. Oyunda yalnızca arabalar değil aynı zamanda silahlar ve robotlar da bulunuyor.

Minecraft araç modları

Popüler oyun modlarından birisi olan ve milyonlarca indirmeye sahip modlar arasında MrCrayfish’s Vehicle Mod yer alıyor. Oyuncular bu mod ile birlikte gerçekçi bir araç deneyimi yaşıyor. Rol yapmayı sevenler ve gerçekçi bir şekilde oynamak isteyenler için geliştirilen bu modda yakıt istasyonu, yakıt işleme, araçlar, tezgah ve pompa gibi pek çok eşya ve özellik var. Diğer modların borularını da destekleyen oyunda yer alan araçlar arasında kart, araba, motor, alışveriş sepeti, traktör ve uçak gibi pek çok araç bulunmakta. Mod o kadar detaylı ki traktör ile tarım alanına ekim yapmak dahi mümkün.

Minecraft araç modları arasında yer alan ve pek çok oyuncu tarafından oynanan modlar arasında Immersive Vehicles yer alıyor. Diğer modlarla uyumlu olan ve içerisinde otobüs, kamyon, araba, uçak ve dozer gibi pek çok araç çeşidi bulunan bu mod, gerçekçi fizik ve gerçekçi ışıklandırma sistemine de sahip. Modun bir diğer özelliği oyun kolu desteğine sahip olması.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası