Minecraft 1.16 ada seedleri

minecraft ada seedleri

Minecraft 1.16 için ada seedleri arayan, bu adada tek başına veya arkadaşıyla birlikte hayatta kalmak isteyen bir oyuncu olabilir.

Minecraft, çok geniş bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar Minecraft oyununda ister hayatta kalma modunda oynayabilir ister mimari çalışmalar yaparak bloklardan en iyi şekilde faydalanabilir ister farklı çalışmalar gerçekleştirebilir. Kısacası Minecraft pek çok şeyi gerçekleştirmek için büyük bir dünya vaat ediyor.

Minecraft 1.16 ada seedleri ne işe yarıyor?

Seed, tohum olarak Türkçeye çevrilebilir. Minecraft seed, dünya oluşumunda önemli katkısı bulunan bir sistem. Kullanıcılar oluşturduğu bir haritanın seedini başka arkadaşıyla paylaşmak için bu yöntemden yararlanabiliyor. Bu konuda paylaşacağımız ada seedleri sayesinde kullanıcılar ister adada hayatta kalma serisi yapabilir ister farklı konseptte çalışmalar gerçekleştirebilir.

Köy bulunan geniş bir ada (-83226092)

Bu yazımızı da inceleyin !

Paylaşacağımız ilk seedlerden birisi hem oldukça geniş hem de içerisinde büyük bir köy bulunuyor. Ada o kadar geniş ki bir tarafında dağlar, bir tarafında şirin bir orman, bir tarafında ovalar yer alıyor. Manzaralı bir yerde hayatta kalmak için birebir olan bu adada köy dahi bulunuyor. Bu sayede fazladan eşyaya sahip olmak da mümkün. Adaya komşu bir ada da biraz ötesinde yer alıyor. Bu ada büyük adaya göre oldukça küçük ve sade.

Minecraft Ada Seedleri

Çeşitli adaların bulunduğu bir okyanus (-8728062685661305102)

Adada hayatta kalmak isteyen, adaya şehir kurmak isteyenler bu konuda oldukça şanslı. Çünkü pek çok ada seedi yer alıyor. Bir diğer ada seedimiz içerisinde birden fazla ada bulunan bir okyanus. Adalar karşılıklı bir şekilde yer alıyor. Bazılarında ağaçlar varken bazıları oldukça küçük ve sade. Bu adalardan birinde hayatta kalırken manzaralı bir şekilde diğer adaları izlemek, hatta adalara ulaşım amaçlı hat çekmek gibi ilginç projeler yapılabilir.

Mantar adası (6950385622658651799)

Bazı oyuncular sıradan adalar yerine daha farklı bir adada hayatta kalmak isteyebilir. Minecraft 1.16 ada seedleri konusunda bir diğer ada olan mantar adası oyuncuların isteklerini yerine getiriyor. Düz, hafif tepelere sahip bir ada olan bu yerin karşısında bir de küçük ve şirin bir ada daha bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası