Microsoft Flight Simulator Dünya Güncellemesi Geliyor

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator Dünya Güncellemesi biraz geride kalıyor, ancak geliştiriciler Şubat ayının ikinci haftasında gelmesini bekliyor.

Microsoft Flight Simulator Dünya Güncellemesi üzerinde çalışma, fotogrametri şehirlerinin sim’e entegrasyonu ile birlikte neredeyse tamamlandı.

Bu oldukça büyük güncelleme, yeni antenler, yeni DEM, 80 POI, beş havaalanı (Barra, Liverpool, Land’s End, Manchester-Barton ve Out Skerries), iki iniş mücadelesi içeriyor ve ayrıca Cambridge gibi beş yeni fotogrametri şehrini tanıtacak , Oxford, Birmingham ve Bristol. Ayrıca 85 daha fazla alan havalimanında görsel ve mantıksal iyileştirmeler, Birleşik Krallık genelinde geliştirilmiş dijital yükseklik verileri ve üç yeni etkinlik bekleyebilirsiniz.

Ne yazık ki, yeni şehirler Dünya Güncellemesi‘nin gecikmesinin ardında kalıyor. Ancak Bing Haritalar ekibi bunu gerçekleştirmek için çok çalışıyor ve veri sağlayıcısı Bluesky de yardımcı oluyor. Tam bir 3D Londra, bu sürümün kritik bir unsurudur.

Asobo Studio, yapılması gereken biraz daha entegrasyon çalışması ve ardından tamamlanması gereken çeşitli veri geçişleri olduğunu, ancak ilerleme çok iyi olduğunu söyledi. Güncellemenin artık 9 Şubat ile 11 Şubat arasında gelmesi bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası