Metro 2033 Sistem Gereksinimleri

tarafından
29
Metro 2033 Sistem Gereksinimleri

THQ, büyük bir heyecanla beklenilen roman uyarlaması FPS oyununun PC sistem gereksinimleri açıklanmış durumdadır. Oyunu istenen kalitede oynamak için minimum, önerilen sistem gereksinimleri  sizler için hazırlandı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz içerikte Metro 2033 sistem gereksinimleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Metro 2033 sistem gereksinimleri

Metro 2033, Stalker ile bu aralar yiyip içtikleri beraber olan oyunumuzdur. Metro 2033 sistem gereksinimleri açıklandı işte çok beklenen sistem gereksinimleri;

Metro 2033 Sistem Gereksinimleri

Metro 2033 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Çift çekirdek
  • Bellek: 1 GB
  • Grafik Kartı: GeForce 8800/GeForce GT220 veya üstü

Metro 2033 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: İntel Core i7
  • Bellek: 8 GB
  • Grafik Kartı: Nvidia DirectX 11 destekli Geforce GTX 480 ve 470
  • Hard Disk: Seri Çalışan HDD veya SSD

Konsollar yüzünden PC‘de sağlam grafikli oyun görmekte zorluk çekiyorduk. Oyunu incelemek bir hayli zevkli olacak. Sizler de Metro 2033 oyunu hakkında merak ettiklerinizi hızlı bir şekilde yorumlarda belirtebilirsiniz. Çok farklı bir tarzda üretilmiş olan bu oyun binlerce oyuncunun da dikkatini çekmiş durumda. Sizlerin en çok sevdiği oyun türlerini bizlere yazarak belirtebilirsiniz. İnternet üzerinde satışı halen daha devam etmekte olan oyunlardan hangilerine sahipsiniz?

Metro 2033 tarzı oyunlardan sizler de hangi oyun türlerini beğendiğinizi bizlere belirterek, diğer oyunculara da farklı oyun haberleri konusunda bilgilendirme yapabilirsiniz. Metro 2033 sistem gereksinimleri hakkında merak ettiklerinizi yorumlarda belirtmeyi de unutmayınız. İçeriklerin devamı için yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Xbox Live Gold Mayıs 2020 oyunları belli oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.