Marvel’s Iron Man VR Çıkış Tarihi Açıklandı

tarafından
74
Marvel’s Iron Man VR Çıkış Tarihi Açıklandı

Bugünden 8 ay önce ilk defa bir süper kahramanı VR sistemlerinde oynayabileceğimizi öğrenmiştik. VR dünyasına girip Iron Man olarak kötüler ile savaşacağımız oyun, virüs sebebi ile ertelenmişti. Şimdi ise Marvel’s Iron Man VR çıkış tarihi resmi olarak açıklandı.

Sanal gerçeklik, oyun dünyasında yerini yavaş yavaş almaya devam ediyor. Özellikle de Half-Life: Alyx ile birlikte sanal gerçeklik satışlarında yaşanan patlama, oyun yapımcılarını heyecanlandırdı. Şimdi ise sanal gerçeklik dünyasında bir süper kahraman olmak için bekliyoruz.

Normalde Mayıs ayında yayınlanması beklenen Iron Man oyunu, koronavirüs gibi sebepler ile ertelenmişti. Bunun ardından oyunun yeni çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Bugün PlayStation resmi Twitter hesabından açıklanan bilgilere göre, oyunun çıkış tarihi netleşti.

PlayStation tarafından yapılan açıklamaya göre Iron Man VR, herhangi bir aksilik olmazsa 3 Temmuz 2020 tarihinde yayınlanacak. Oyunun çıkış tarihi ile beraber daha fazla bilginin önümüzdeki günlerde yayınlanacağı duyuruldu.

Camouflaj firması tarafından geliştirilen Iron Man VR oyunu, sanal gerçeklik diyarlarında Tony Stark‘ı canlandırma imkanını bizlere sunuyor. Maceradan maceraya koşacağımız oyunda ana düşmanımız da Iron Man çizgi romanında bulunan Ghost karakteri olacak.

Marvel’s Iron Man VR fragmanı:

Peki siz yeni sanal gerçeklik oyunu konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan League of Legends (LoL) nasıl kayıt olunur? başlıklı makalemizde league of legends kayıt olma, lol kayıt nasıl olunur ve lol nedir hakkında bilgiler verilmektedir.