Mafia Trilogy Fiyatı Ne Kadar Olacak?

tarafından
73
Mafia Trilogy Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Geçtiğimiz haftalarda efsaneleşmiş Mafia serisinin yenilenmiş versiyonunun çıkacağı duyurulmuştu. Peki bu yenilenmiş versiyon Mafia Trilogy fiyatı ne kadar olacak?

Oyun dünyası için oldukça önemli yapımlardan biri olan Mafia serisi, yenilenmiş olarak tekrardan karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 2K Games tarafından yenilenerek tekrardan oynama fırsatı elde edeceğimiz Mafia Trilogy fiyatı konusunda ise ilk bilgiler yayınlandı.

13 Mayıs tarihinde Mafia Trilogy hakkında ilk resmi fragman yayınlanmıştı. Microsoft Store içerisinde bulunan bir sızıntı bilgi ile serinin fyatı konusunda da bilgiler elde etmeye başladık. Bu bilgilerden sonra bugün ise PlayStation Store Avustralya üzerinden oyunun çıkış fiyatı konusunda ilk bilgiler paylaşıldı.

Yarın PlayStation 4 için çıkması beklenen Mafia II: Definitive edition ve Mafia III: Definitive Edition olarak iki paket yayınlanacak. Ayrıca ilk Mafia oyununun yenilenmiş versiyonu Mafia: Definitive Edition da 28 Ağustos tarihinde bizlerle olacak.

PlayStation Store Avustralya tarafından sızdırılan bilgilere göre paket olarak karşımıza çıkan oyun, kendi bölgesinde 99.95 Avustralya Doları ile satışa çıkacak. Bu da ülkemizde 447 TL gibi bir değere denk geliyor. Bu fiyatlandırma ile oyunun ne kadar satış elde edeceği konusunda şüpheli yaklaşımlar bulunuyor. Ancak bu paket fiyatı tüm Mafia oyunlarının remake versiyonunu içerecek. Yani 3 oyunun toplam fiyatı olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Peki sen Mafia Trilogy konusunda ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bir önceki yazımız olan Apex Legends Hayalet Mermi Hatası Nedir? başlıklı makalemizde Apex Legends, apex legends 5. sezon ve apex legends 5. sezon hatası hakkında bilgiler verilmektedir.