Mafia Serisine Yeni Oyunlar Geleceğin Müjdesi Verildi

tarafından
77
Mafia Serisine Yeni Oyunlar Geleceğin Müjdesi Verildi

Mafia resmi hesaplarından Mafia Trilogy olarak lanse edilen Mafia serisine yeni oyunların ekleneceği açıklandı.

Özellikle hikaye yönüyle ilk 2 oyunuyla oldukça fazla beğeni kazanan ve popüler oyun serilerinden biri haline gelen Mafia serisi, yeni oyun için müjdeyi verdi. Oyunlarında hikayesinin yanı sıra yaşattığı dönem atmosferiyle de bizleri etkileyen oyun serisi, geçtiği döneme ait mimari, otomobil. yaşam tarzı gibi konuları oyun serilerinde oldukça başarılı bir şekilde yansıtmayı başarmıştı. Uzun süredir yeni oyun haberi beklenen seriden bugün güzel haberler geldi.

Twitter üzerinden birkaç gündür paylaşım yapan Mafia hesabı, son paylaşımlarında Family, Power ve Respect kelimelerini kullanıdı. Bugün ise büyük müjdenin verildiği hesaptan 19 Mayıs tarihinde yeni oyunun tanıtımının yapılacağının müjdesini verdi.

Mafia serisine yeni eklenecek oyunun ise serinin devamı niteliğinde bir oyun olmayacağı, serinin sevilen oyunlarından birinin remake versiyonu olarak karşımıza çıkması bekleniyor. Üçleme içerisindeki sevilen oyunlardan remake versiyonlarını görebileceğimiz tanıtımda, oyunların grafik kalitesinin yanı sıra hikayelerine de büyük bir genişleme ve eklemeler yapılaması bekleniyor.

Şu an için 19 Mayıs’ı işaret eden tanıtım fragmanı dışında yeni oyunla ilgili pek bir bilgi bulunmuyır. Ancak oyunun PC, PlayStation 4, Xbox One ve Stadia platformlarına geleceği biliniyor. Oyun PC için Epic Games Store ve Steam üzerinden satışa sunulacak.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Hesabı Nasıl Açılır? Nasıl indirilir? başlıklı makalemizde wolfteam kayıt olma ve wolfteam nasıl kayıt olunuz hakkında bilgiler verilmektedir.