Mafia 4’ün İlk Detayları Sızdırıldı

Mafia 4

Yeni bir söylenti doğru ise ilk Mafia 4 detayları internette sızdırıldı. 2K ve Hangar Games, serinin dördüncü bölümünü henüz duyurmadı, ancak önceki söylentilere göre dördüncü bir takım geliştirme aşamasında. Bu yeni detaylara göre, mafyayı alt etmeye çalışan kirli bir polis ve yargıcı rol alıyor.

Söylentiye göre oyun, hem Lost Heaven hem de Saint Fortuna (Las Vegas) dahil olmak üzere birden çok zaman diliminde ve birden çok yerde geçiyor. Bu süre zarfında, oyuncuların bir kumar dolandırıcılığı yoluyla suç dünyasına karışan Hain adlı kötü bir karakter olarak oynayacakları bildirildi.

Söylenti, oyuncuların mafyaya katılmasına veya onlara baskı yapmasına izin verdiği için oyunun çok fazla bölüm olduğunu iddia ederek devam ediyor. Söylenti birden fazla sondan bahsetmiyor, ancak oyuncuların oyunun nasıl çözüleceğini bu kadar kontrol etmesi durumunda birden fazla son olacağını varsayarsınız.

Durum ne olursa olsun, görünüşe göre, 40’lardan 80’lere kadar değişen gangsterlerin duruşmalarından oluşan misyonları olan ikincil bir kahraman, bir yargıç var.

Ne yazık ki, ayrıntıların bittiği yer burası. Ayrıca, bir çıkış tarihi veya bir sürüm penceresi veya platformlardan bahsedilmiyor.

Bu isimsiz gelen kaynağı ESRB içinde bir kaynak yoluyla bu bilgiyi aldığını iddia ediyor. Yıllar boyunca, anonim kaynaklar en büyük sızıntıların çoğunu sağladı, ancak aynı zamanda birçok saçmalık da sağladılar. Dahası, bunların hepsi doğru olsa bile, aynı zamanda değişebilir.

Yayınlandığı anda, ilgili tarafların hiçbiri bunlara yorum yapmadı. Bunun değişmesini beklemiyoruz, ancak değişirse hikayeyi buna göre güncelleyeceğimizden emin olacağız.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası