Mafia 3 Oyunu İncelemesi

Mafia 3 Oyunu İncelemesi

Hangar 13 tarafından geliştirilmiş Mafia 3 oyunu, tek oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun daha önce birçok ödüle layık görülmüş bir çok eleştirmen tarafından da olumlu eleştirilmiştir.

Mafia 3 oyununu diğer oyunlardan farklı kılan en önemli özelliği oyunun birdan fazla sonucunun olmasıdır. Aşağıda oyundaki farklı sonlar hakkında tek tek açıklama yapılmıştır. Yani Mafia 3 oyununu bir kez oynayıp bitirmişseniz yeniden oynadığınızda farklı bir sonla karşılaşmanız muhtemeldir. Bu da oyunu birden fazla kez oynayabileceğiniz anlamına gelecektir.

Mafya 3 Kasabanın Sonunu Bırakın

Leo Galante ile konuştuktan sonra Donovan ve Peder James ile konuşacaksınız ve bundan sonra da tahtı almanız ya da şehri terk etmenizi söyleyen bir konuşma gerçekleşecek. Bu bölüm sırasında size iki seçenek sunulacak. Bunlar kal ya da terk et. Eğer ki kasabayı terk ederseniz kasabadan çıkabilirsiniz. Bu hareketiniz Lincoln’ün de intikamını almasını sağlayacaktır. Ardından ise yeşil ve sakin bir yerde yaşamaya başlayabiliyorsunuz.

Mafya 3’te Tek Başına Biten Kural

Eğer ki oyunda kal seçeneğini seçerseniz bu durumda bir Lincoln bir silah kaparak tüm ortaklarını öldürecek eğer ki toplantıdan önce karakterin sadakatini kaybetmişseniz onun toplantıda olmadığını göreceksiniz. Ardından konak önünde bir arabaya bindiğinizde oyun sizi tekrardan seçim ekranına götürecek.

Mafya 3 Kural Birlikte Sona Eriyor

Kal seçeneği sonrasında toplantıda tek başınıza hükmetmek yerine üst patronlar ile hüküm sürmeyi seçerseniz o zaman başınıza hiçbir şey gelmeyecektir.  Toplantıdan sonra şehirde kalarak bir şey yokmuş gibi oyuna devam edebiliyorsunuz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası