Mafia 1 Remake Versiyonu, Mafia: Definitive Edition’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

tarafından
78
Mafia 1 Remake Versiyonu, Mafia: Definitive Edition’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Mafia: Definitive Edition çıkış tarihi 2K Games tarafından açıklandı. Oyun Mafia 1 remake versiyonu olarak karşımıza çıkacak.

Mafia serisi, oyun dünyasında gerek hikayesi gerekse yaşattığı dönemin atmosferi olsun en çok sevilen serilerden biri olmayı başardı. Mafia III’ten sessizliğe bürünen seri ise geçtiğimiz günlerde bu sessizliğini bozmuştu.

Mafia oyunu resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama ile serinin oyunlarının remake versiyonlarının geleceği duyurulmuştu. Mafia Trilogy adında satılacak serinin 3 oyununun remake versiyonlarından 2’si bugün satışa satışa sunuldu. Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive edition bugün çıkmasına rağmen Mafia I oyununun remake versiyonu henüz satışa sunulmadı.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan sızıntı sonucu Mafia: Definitive oyununun 28 Ağustos tarihinde geleceği iddia edilmişti. 2K Games tarafından bugün yapılan açıklama ile bu bilgi doğrulanmış oldu. Mafia serisinin 1 oyunu yenilenmiş hikaye ve karakterleri ile 28 Ağustos tarihinde Mafia: Definitive Edition adıyla çıkış yapacak.

Şu an için Mafia: Definitive Edition hakkında pek fazla bilgi açıklamayan 2K Games’in önümüzdeki günlerde oyunla ilgili yeni bilgiler ile karşımıza çıkması bekleniyor.

Peki sen Mafia Trilogy konusunda ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bir önceki yazımız olan No Man’s Sky Ücretsiz Olarak Dağıtılabilir başlıklı makalemizde epic games ücretsiz oyun, no mans sky bedava ve no mans sky epic hakkında bilgiler verilmektedir.