Lord Of The Rings Online Oyun İncelemesi

Lord Of The Rings Online Oyun İncelemesi – J.R.R Tolkein’in muhteşem fantastik edebiyat romanı Lord Of The Rings’in oyunu The Lord Of The Rings Online Turbine Inc. tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz MMORPG oyunudur. The Lord Of The Rins Online’ın şuan aktif olan Riders of Rohan eklenti paketi 15 Ekim 2012 tarihinde yayınlandı. The Lord Of The Rings Online oyunu ilk çıkğında ücretli idi ancak şuan kısmen ücretsiz bir hale getirildi. Ancak oyunun halen ücretli ek paketleri ve vip paketleri mevcut.

Lord of The Rings Irklar Hakkında

Lord Of The Rings Online Oyun İncelemesi

Oyun J.R.R Tolkein’in kurguladığı Orta Dünya’ya sadık bir şekilde geliştirilmiş. The Lord Of The Rings Online oyununda da İnsanlar, Cüceler, Elfler ve Hobitler oynanabilir olaracak mevcut. Ancak Ork ve Troller gibi bazı ırkların oyun içerisinde yanlızca NPCleri mevcut durumda.

İnsanlar ;

Orta Dünya’nın “İkinci Halkı” olarak bilinirler. Elfler’den sonra yaratılan ırktır. The Lord Of The Rings oyununda insan ırkını seçerseniz Burglar, Guardian, Captain, Minstrel, Hunter, Warden, Champion ve Lore-Master sınıflarını kullanabilir Rune Keeper sınıfını ise kullanamazsınız.

Elfler ;

Elfler doğa ile iç içe yaşarlar ve hiç bir zaman bir ağaca zarar vermezler. Orta Dünya’nın en kıdemli ırklarından biridirler. The Lord Of The Rings Online Oyunda elf ırkı ile oynamayı seçersniz Champion, Guardian, Hunter, Lore-Master, Minstrel, Rune Keeper ve Warden sınıflarını kullanabilir, Burglar ve Captain sınıflarını ise kullanmazsınız.

Hobitler ;

Orta Dünya’nın en barışçıl ırklarından biridirler. Bir insana benzerler ancak cüceler kadar kısa boyları vardır. The Lord Of The Rings Online oyununu Hobit ırkı ile oynamayı seçersniz Burglar, Guardian, Hunter, Minstrel ve Guardian sınıflarını kullanabilir Captain, Champion, Lore-Master ve Warden sınıflarını ise kullanamazsınız.

Cüceler ;

Cücelerin boyları çok kısadır ancak Orta Dünya’nın en iyi zanaakarları Cücelerdir ayrıca Cüceler madencilik ve açgözlülükleri ile ünlüdürler. The Lord Of The Rings oyununu Cüce ırkı ile oynamayı seçersniz Champiyon, Guardian, Hunter, Minstrel ve Rune-Keeper sınıflarını kullanabilir Burglar, Captain, Lore-Master ve Warden sınıflarını ise kullanmazsınız.

Lord Of The Rings Online Oyun İncelemesi

Sınıflar ve Karakterler Hakkında

Lord Of The Rings oyununda “Riders of Rohan” eklenti paketi ile birlikte Warden, Rune-keeper, Minstrel, Lore-master, Burglar, Captain, Champion, Guardian ve Hunter olmak üzere 9 adet sınıf bulunmaktadır.

Warden

Oynanma Seviyesi : İleri Düzey

Oyundaki Rolü : Defans

Rune Keeper

Oynanma Seviyesi : Orta Düzey

Oyundaki Rolü : Damage / Healer

Minstrel

Oynanma Seviyesi : Orta Düzey

Oyundaki Rolü : Healer

Lore- Master

Oynanma Seviyesi : İleri Düzey

Oyundaki Rolü : Destek

Burglar

Oynanma Seviyesi : İleri Düzey

Oyundaki Rolü : Destek

Captain

Oynanma Seviyesi : Orta Düzey

Oyundaki Rolü : Destek

Champion

Oynanma Seviyesi : Başlangıç Düzeyi

Oyundaki Rolü : Saldırı

Guardian

Oynanma Seviyesi : Başlangıç Düzeyi

Oyundaki Rolü : Defans

Hunter

Oynanma Seviyesi : Başlangıç Düzeyi

Oyundaki Rolü : Saldırı


Lord Of The Rings Online Oyun İncelemesi A

Oyun içerisinde her MMORPG oyununda olduğu gibi bir görev sistemi mevcut. Şehilerde belirli NPC’lerden görevler alıyorsunuz ve bu görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Genel olarak çoğu MMORPG oyununda şu canavardan şu kadar öldür görevi tamamla mantığı olsada Lord of The Rings Online oyununda bu olay çok daha farklı. Oyunda sadece yaratık öldürme görevleri yok. Örnek vermek gerekirse sadece bir şehirde yetişen kırmızı bir bitkiyi toplamanız gerekiyor bir görevde. Bunların dışında arkadaşlarınıza Followship yani Party kurabilir ve birlikte görevleri yapabilirsiniz.

Lord of the Rings Online Trailer

The Lord Of The Rings Online oyununu steam üzerinden indirip oynamak istiyorsanız buraya tıklayarak steam sayfasına gidebilirsiniz.

Lord Of The Rings Online Oyun İncelemesi yazımızın sonuna geldik. Diğer oyun incelemelerine bakmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası