Logitech G933 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Hiç şüphesiz oyuncu kulaklıklarında ilk dikkat edilen şey konfordur. İstisnasız bu durum genelde böyledir. Ses kalitesi ve diğer teknik özellikler elbette önemli hususlar ancak konfor olmadıktan sonra diğer tüm özelliklerin hiçbir önemi kalmıyor. Logitech G933 kulaklığı da her şeyden önce size konfor sunuyor. Son derece agresif ve büyük olmasına rağmen G933 oldukça rahat bir oyuncu kulaklığı. Kulaklığın askı kısmında bulunan süngerde kafanıza baskı yapmıyor. Bunun yanında kulak süngerleri de gayet rahat ve dayanıklı olarak üretilmiş. Ayrıca kulak süngerleri kirlendiği zaman yıkanabilsin diye çıkarılabilir yapmışlar. Bu sayede dilediğiniz zaman kulaklık süngerlerini yıkayabilir ve temiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Logitech G933 oyuncu kulaklığının en güzel özelliklerinden biri de yalıtımı. Bu kulaklıktaki yalıtım sayesinde dışarıdaki rahatsız edici sesleri duymazsınız. Birçok kulaklıkta aşina olduğumuz bu problemi bu modelde yaşamadık. G933 modelinde ağırlıkla siyah renkler tercih edilmiş. Kulaklığın üst tarafı ince çizgilerle renklendirilmiş ve ayrı bir hava katmış.

Logitech G933

Logitech G933 kulaklık modelinin en muhteşem özelliği ise kablosuz olması. Bu muhteşem bir detay. 2.4 ghz olması sebebiyle içeride 15 metre, dışarıda ise tam 20 metreden bağlantı kurulabiliyor. Klasik USB kabloları ile G933’ü şarj edebilirsiniz. Hiç mi bu kulaklığın kötü bir yanı yok diye sorabilirsiniz. Elbette var. Kablosuz kulaklık olarak kullandığınız zaman sürekli uyku moduna geçiyor. Bilgisayardan ses gelmediği zaman ve kulaklıktaki herhangi bir tuşa basmadığınız zaman G933, uyku moduna geçiyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası