Left 4 Dead 2 Role Play İnceleme Devamı

Left 4 Dead 2 Role Play İnceleme ilk yazısında özel zombilerin hikayelerine değinmiştik. Şimdi ise oyuna ait insan karakterlerinin hikayelerine göz atacağız. Oyunda oynadığımız temel olarak 4 karakter bulunmakta fakat bu yazıda oyuna etkisi olan tüm karakterleri inceleyeceğiz.

Zombilerin hikayelerini öğrenmek için tıklayın.

Left 4 Dead 2 Role Play İnceleme

Left 4 Dead 2 Coach

Coach karakteri ekipteki en yaşlı karakterdir. Yaklaşık 44 yaşında kendisi. Bir okulda sağlık danışmanıydı salgından önce. Freshman Football Team koordinatörüydü ayrıca. Savannah’ta yaşamaktaydı. Testereyi en iyi kullanan karakter ünvanına sahip.

Left 4 Dead 2 Coach
Left 4 Dead 2 Coach

Left 4 Dead 2 Ellis

23 yaşında Savvanah’ta yaşayan tamirci ve üniversite öğrencisi kendisi. Yüzü Jesy Mckinney’nin yüzüdür.

Left 4 Dead 2 Nick

35 yaşında lüks bir adam kendisi. Tabi eskiden böyleydi. Tam bir kumarbaz. Savannah’a da kumar için gelmişti. Üzerindeki takım elbise yaklaşık 10000 (on bin) dolar ediyor. Normalde nerede yaşadığı bilinmiyor.

Left 4 Dead 2 Rochelle

29 yaşında bir televizyon yapımcısı olan Rochelle’de Savannah’ta yaşamaktaydı. Normalde Clevelandlıdır.

Bill

William “Bill” Overbeck: US Army 1st Special Forces Group’ta savaşmış bir savaş gazisi. Bill’in ölümü oyunun cutscene’inde anlatılıyor. Takım arkadaşları ile kaçarken geçmeleri gereken bir köprü çıktı karşılarına. Bu köprüyü kaldırmak zorundalardı. Bill köprüyü kaldırmak için aşağıya indiğinde birden fazla tank çıktı karşısına. Köprüyü kaldırmayı başardı fakat tanklar Bill’i katletti.

Bill
Bill

Zoey

En acıklı hikayelerden bir Zoey’e ait. Herhangi bir dövüş tecrübesine sahip değil. Zor şartlara dayanabilen bir yapıya sahip. Annesi enfeksiyon kapıp ailesine saldırıyor. Babası annesini vuruyor. Fakat daha sonra babası da enfeksiyon kapıyor ve kızına – yani Zoey’e – kendini öldürmesini istiyor. Zoey’de bunun üzerine babasını öldürüyor.

Louis

Salgın ortaya çıktığında çalıştığı elektronik mağazasından bir şekilde kaçıp kurtulan Louis, ekibe katıldı. Fakat Louis panik atağa sahip. Bu yüzden kötü durumlarda güvenilmesi gereken son kişi.

Francis

Deri ceketli ve bol dövmeli oyunun asi çocuğu ve motorcu bir karakter Francis. Hell’s Legion ekibine üye kendisi. Ayrıca çok soğukkanlı bir karaktere sahip.

Left 4 Dead 2’yi indirmek için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası