League Of Legends’da Sizi Oyundan Soğutan En Sinir Bozucu 10 Karakter

tarafından
201
League Of Legends’da Sizi Oyundan Soğutan En Sinir Bozucu 10 Karakter

Eğlenmek amaçlı girdiğimiz maçlarda aşağıda ki şampiyonlardan biri gelince oyundan soğuyoruz. League Of Legends’da sizi oyundan soğutan en sinir bozucu 10 karakter sırasıyla onlara göz atalım.

Çevik İzci Teemo

League Of Legens Teemo Karanteri
League Of Legens Teemo Karakteri

Hepinizinde tahmin ettiği gibi ilk sırada afacan Çevik İzci Teemo var. Kör Eden Dart (Q) yeteneği bizi çıldırtmaya yetiyor. Tehlikeli Tuzak (R) yeteneği de cabası hayatımız Teemo’nun mantarlarına basmakla geçti. Karşı takımda Teemo varsa hayat gerçekten zor.

Yavru kurt Teemo göreve hazır-TEEMO

İblis Soytarı Shaco

League Of Legens Shaco Karanteri
League Of Legens Shaco Karakteri

Hangimiz gank yemedik shacodan çılgınlar gibi? Kandırmaca (Q) yeteneği sayesinde rahatça kaçabilir ormanda dönen arkadaşlar içinde rahatça gank atabilir. Soytarı Kutusu (W) yeteneği hepimizi mutlaka çıldırtmıştır. E tabi birde Halüsinasyon (R) yeteneğinde birçok kez yanlış olana saldırmışızdır.

Bir sihir gösterisine ne dersin? -SHACO

Günahkar Kılıç Yasuo

League Of Legens Yasuo Karakteri
League Of Legens Yasuo Karakteri

Kritik vuruşun efendilerinden. Yeteneklerinin bekleme süresi az olduğundan seri şekilde sizi katledebilir koridorunuzda. Yasuo’nun en sinir bozucu yeteneğide şüphesiz Rüzgar Duvarı (W) yeteneğidir. Hangimizin ultisini CT’lemediki?

Kılıcım kötü bir yol arkadaşı -YASUO

Kötülüğün Minik Efendisi Veigar

League Of Legens Veigar Karakteri
League Of Legens Veigar Karakteri

Çok fazla vuran bu minik şampiyonun Kara Delik (E) yeteneğine yakalandıysanız kurtulma şansınız çok azdır. Bu minik şampiyonda tek iteminiz dahi olsa stack yaparak feci şekilde hasarlar verebilirsiniz. sinir bozucu 10 karakter

Olurda rolleri değişirsek bil ki sana zerre kadar insaf etmem -VEIGAR

Sinsi Bıçak Katarina

League Of Legens Katarina Karakteri
League Of Legens Katarina Karakteri

Sıçrayan Bıçak (Q) yeteneği ile sizi koridorunuzda oldukça dürtebilir. Team Fight’larda herkesi eritebilir. Shunpo (E) yeteneği ile heryere sıçrayabilir ve hepimizin sinirlerini bozabilir. Karşınızda kasılmış bir katarina varsa “20’de suğğğr” diye haykırabilirsiniz.

Kaçarsan sırtına saplanan hançeri göremezsin -KATARINA

Dalgaların Dümencisi Fizz

League Of Legens Fizz Karakteri
League Of Legens Fizz Karakteri

Bir balık gibi görünen bu şampiyonumuz sizi oldukça çıldırtabilir. Zıpkın Saldırısı (Q) yeteneği ile içinizden geçebilir. Şüphesiz ki en sinir bozucu yeteneği Oyunbaz/Düzenbaz (E) yeteneğidir. Herhangi bir yeteneğinizi, Oyunbaz/Düzenbaz yeteneğini kullanan bir Fizz’e karşı kullanamazsınız.

Tutmayın beni -FIZZ

Hilekar Leblanc

League Of Legens LeBlanc Karakteri
League Of Legens LeBlanc Karakteri

Bu düzenbaz şampiyonumuz karşı koridorunuzda ise başınızı oldukça döndürebilir, tansiyonunuzu düşürebilir. Her ihtimale karşı tansiyon ilacınız yanınızda bulunsun karşınızda LeBlanc var ise. Vurkaç (W) yeteneği ile rahat bir şekilde kaçabilir veya yanınıza gelip sizi korkutabilir. Hayali Zincir (E) yeteneğini kullandıktan belli bir süre sonra sizi yere mıhlayıp sinirlerinizi bozar.

Beni gördüğüne şaşırdın mı? -LEBLANC

Yıldız Çocuk Soraka

League Of Legens Soraka Karakteri
League Of Legens Soraka Karakteri

Birçoğumuz Soraka olarak değil de 112 acil servis olarakta tanırız. Bu canından can veren düşünceli destek şampiyonumuz koridorunda bulunan rakipteki Saldırı Gücü Taşıyıcısını (ADC) ve desteğini çileden çıkartabilir. Kendi ADC’sine, canından can vererek hayatta kalmasını ve skor almasını sağlar. Her yeteneğinden çıldırırız amma velakin Ekinoks (E) yeteneği ile bizi susturarak daha da çıldırtabilir.

Ben yaşadıkça kimse acı çekmeyecek -SORAKA

Düşmüş Melek Morgana

League Of Legens Morgana Karakteri
League Of Legens Morgana Karakteri

Bu şampiyonumuzun ne kadar kanatları olsa da melek sanmayın kendisi oldukça şeytan bir şampiyondur. Kara Kalkan (E) yeteneği ile kendisini veya dost bir şampiyonu sersemletmeden, yavaşlatmadan her türlü olaydan muaf tutar. Şüphesiz ki en sinir bozucu yeteneğide Karanlık Esaret (Q) yeteneğidir. Bu yetenek size isabet ederse 15651513254 saat olduğunuz yere sabitleyebilir.

Onlara acıyı tattıracağız -MORGANA

Savaş Üstadı Pantheon

League Of Legens Pantheon Karakteri
League Of Legens Pantheon Karakteri

Rakip koridorunuzda Pantheon varsa sinirden ağlayabilirsiniz. Mızrak Atışı (Q) yeteneği ile sizi sürekli olarak hasarlar verir, Zeonia Kalkanı (W) yeteneği ile sizi sersemletip sizi çıldırtır ve ayriyetten Tepeden İnme (R) yeteneği ile başınıza atlayıp yüksek miktarda hasar almanızı sağlar. Bir solo atasözü der ki; Pantheon kasıldı GG

Ayaklarımın dibinde ölme lütfuna erecekler -PANTHEON

Bir önceki yazımız olan Oyun Dünyasının İkonik Karakterleri #3 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.