League of Legends yeni şampiyon Viego’ya kavuştu

lol viego

Bugün, League of Legends 2021 yama güncellemesi heyecanlı oyuncularına ne getireceğine dair bir fikrimiz var. Geliştirici Riot Games, çok oyunculu oyunun on birinci sezonu hakkında bir dizi bilgi paylaşarak diğer pek çok şeyin yanı sıra çok yakında yolda olan ürkütücü yeni bir orman şampiyonu Mahvolmuş Kral Viego olduğunu açıkladı.

Darius, Noxus, Poppy, Vayne, Lucian, Senna ve Samira gibi bir grup şampiyonun ortaya çıkardığı tehdidi ele aldığını gören, League of Legends sezonu 2021 sineması olan Ruination adlı şampiyon dizisine eklenen en yeni üyeye bir göz attık. League of Legends yeni bir yüz yepyeni bir şampiyon Viego.

Mahvolmuş Kral Viego, kılıcı ve tacı ürkütücü bir buz mavisi pusla parlayan tüyler ürpertici yeni bir ormancıdır. Onu test etmeden önce Viego’nun PBE’yi vurmasını beklemeniz gerekecek, ancak bu ay oyuna girecek ve yeteneklerini (aşağıdaki klipte) oyundan önce inceleyebilirsiniz.

Riot Games ayrıca bu yıl göz kamaştırıcı 140 yeni şampiyon görünümü piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu yıl boyunca amiral gemisi MOBA oyununa giden şık yeni stillere bir göz atan Riot Games, en iyi League of Legends şampiyonlarının birçoğunun 2021’de yeni görünümlere kavuştuğunu açıkladı. Şanslı efsaneler şunları içerir: Fiddlesticks, Tahm Kench, Corki, Camille, Galio, Lulu, Nautilus, Wukong, Nunu, Sejuani, Rumble, Yuumi, Twitch, Vayne, Caitlyn ve Blitzcrank.

Leagu of Legends 11.Sezon Tanıtımı

Göreceğiniz gibi, LoL geliştiricilerinden gelen diğer güncellemeler, oyuncuların, kostüm tematiği gibi şeylerden şampiyon yeniden çalışmalarına kadar, oyunda görmeye hevesli oldukları içeriklere oy verme fırsatı bulacaklarına dair haberler içeriyor.

Ayrıca, çeşitli oynanış için daha fazla seçenek sunacak, yeni şampiyonlar da The Ruined King’in dönüşüne bağlanacak ve tabii ki 2021 sıralamalı sezonu geldi. Ayrıca, bu Dr Mundo güncellemesi önümüzdeki baharda gelecek.

Riot Games Güncellemeleri – LOL VIEGO

Riot Games, mobil oyunu League of Legends: Wild Rift, kart oyunu Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve e-spor sahnesi hakkında pek çok bilgi paylaştı . Vay be! Runeterra‘nın gelecek yılına hazır olmak istiyorsanız, hepsini yukarıdaki klipte kontrol edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası