League of Legends şampiyonu Viego’nun yetenekleri

viego

Eğer bir League of Legends hayranıysanız, çok oyunculu oyunun bu ay yepyeni bir şampiyon için hazır olduğunu şimdiye kadar duymuşsunuzdur. Mahvolmuş Kral Viego, bir canlı yayının parçası olarak League of Legends şampiyonları dizisine katılan en son karakter olarak ortaya çıktı ve bize bu yıl Riot Games‘in en iyi MOBA oyununa gelecek her şeyin bir lezzetini verdi.

League of Legends 2021 sinematik Ruination ile tanıtılan aşağıdan inceleyebilirsiniz Viego, ürkütücü, diğer bir deyişle mavi-yeşil renk tonuyla parlayan bir bıçağı ve tacı olan oldukça korkutucu bir ormancıdır. Riot, yeteneklerini “sislere hükmeden, ölüme hükmeden” olarak tanımlıyor ve yeteneklerinin özetlenmesinden anlaşılanlara göre, oyun tarzına bu emir veren, hayaletimsi doğanın bolca yerleştirildiğini göreceğiz.

Örneğin, Viego‘nun Pasifini ele alalım Egemen Egemenliği olarak adlandırılan, Mahvolmuş Kral’ın “öldürmeye yardım ettiği rakip şampiyonlara geçici olarak sahip olmasına ve maksimum sağlıklarının bir kısmı için iyileşmesine” izin veriyor. Onlara sahipken, “Viego’nun eşyaları, saldırıları ve nihai olmayan yetenekleri, öldürülen düşmanlarınınkiler haline gelir ve kendi nihai, Heartbreaker’ı ücretsiz olarak kazanır.” Ayrıca bu süre zarfında şampiyon düşmanlara doğru ilerlerken ilave hamle hızı da aldı.

Viego‘nun Q’su, Mahvolmuş Kralın Kılıcı, pasif ve aktif bir öğeye sahiptir. İlki, şampiyonun saldırılarının hedefin mevcut sağlığının bir kısmını isabet halinde ilave hasar olarak vermesine izin verir ve Viego, yakın zamanda bir yetenekle tokatladığı bir düşmana saldırdığında, iki katına çıkan bir etki olur saldırısı iki kez vurur. “İkinci vuruş, normal hasar vermek yerine hedefi hedeften uzaklaştırır, ancak yine de isabet etkileri uygular ve kritik vuruş yapabilir. Bu pasif, ele geçirme sırasında korunur, ”İsyan ayrıntıları. Öte yandan, Q aktif haldeyken, Viego “kılıcıyla ileri doğru saplanır ve isabet alan tüm rakiplere hasar verir”.

https://twitter.com/LoLUKN/status/1347573873265569792

Yeni şampiyonun W, Spectral Maw, Viego‘nun hücumunu gören ve ardından “isabet alan ilk rakibi sersemleten ve ona hasar veren bir sis patlaması fırlatan” oldukça yıkıcı hızlı bir saldırıdır. Sersemletme etkisinin ve sis menzilinin süresi şarj etmek için harcanan süre ile artar, ancak hasar ve atılma menzili artmaz.

https://twitter.com/LoLUKN/status/1347573873265569792

E, Harrowed Path, basit ama etkili bir yetenektir. Viego, yakındaki bir duvarın etrafına bir “Kara Sis dalgası” yayar ve bu sisin içine dalmışken kamufle olur ve hem saldırı hem de hareket hızı kazanır.

https://twitter.com/LoLUKN/status/1347573873265569792

Son olarak, Viego‘nun en iyisi Heartbreaker. Bununla, Viego, halihazırda sahip olduğu herhangi bir bedeni atar, kendisini ileriye doğru teleproter eder ve yetenek menzilinde duracak kadar talihsiz en düşük cana sahip şampiyon düşmana saldırır. Eksik sağlıklarına bağlı olarak onlara da ilave hasar verirken, “menzildeki diğer düşmanlar yere savrulur”. 

https://twitter.com/LoLUKN/status/1347573873265569792

Viego‘yu iş başında görmek için Riot Games‘in Viego yeteneklerinin özetini burada bulabilirsiniz . Yeni ormancı şampiyonu, yaklaşan League of Legends yaması 11.2 ile oyuna geliyor , bu yüzden ona bir şans vermek istiyorsan uzun süre beklemene gerek kalmayacak.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası