Kübra Çamlıbel (Miranda) Kimdir?

tarafından
35
Kübra Çamlıbel (Miranda) Kimdir?

2018’den bu yana yayın platformu olan Twitch’de canlı yayınlar gerçekleştiren, samimi ve içten davranışlarıyla izleyicilerinin beğenisini kazanan Kübra Çamlıbel (Miranda) kimdir?

1994 yılının Ağustos ayında İstanbul Kadıköy’de doğmuştur. 17 yaşından bu zaman kadar fotomodel olarakta çalışan Kübra Çamlıbel aynı zamanda oyunculuk eğitimini Çamlıbel Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır, oyunculuk eğitiminin yanı sıra Semiha Genç Pilates Studio’da pilates eğitmeni olarak görev almıştır. Twitch yayıncılığından önce belli bir süre kişisel antrenörlük eğitimi de vermiştir. Zaman zaman yaptığı röportajlarda da teklif geldikçe yine model olarak çekimlere katıldığını dile getirmiştir. Şu sıralar ise twitch platformu üzerinde oyun yayıncısı olarak takipçileriyle birlikte.

Kübra Çamlıbel şu anda zamanının büyük bir kısmında yayıncılık yapmaktadır. Twitch hayatına League of Legends oynayarak başlangıç yapan azimli ve çekici yayıncı, çok kısa sürede kendini takipçilerine sevdirmeyi başarmıştır. Kübra Çamlıbel, yaptığı yayınlarda genel olarak League of Legends ve PUBG oynamaktadır. Oyunlardaki etkileyici performansı ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor ve her gün takipçi kitlesini arttırıyor.

Kübra Çamlıbel (Miranda) Sosyal Medya Hesapları

Twitch: twitch.tv/Miranda
İnstagram: instagram.com/mirandaorlayn
Twitter: twitter.com/mirandaorlayn
YouTube: youtube.com/channel/UCun79K3uaeNoECZHGIrz3wQ

Bir önceki yazımız olan Duygu Atıl (Lylo) Kimdir ? başlıklı makalemizde Duygu Atıl, Duygu Atıl Kimdir ve Lylo Kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.