Korona’da Evde Oynanabilecek Oyunlar

Korona’da Evde Oynanabilecek Oyunlar

Korona’dan dolayı sürekli olarak eve kapalı kalıyor olmak artık insanları sıkmaya başladı ve bu süreçte insanların kendilerini eğlendirebilmeleri amacıyla yapabilecekleri en güzel şey oyun oynamaktır. Bilgisayar oyunları farklı konsept ve içeriklere sahip olduğundan dolayı herkes için uygun bir oyun mutlaka vardır. Aşağıda bahsedeceğimiz oyunlar ise korona’da oynayabileceğiniz en keyifli oyunları kapsamaktadır.

Monster Hunter World

Birçok oyuncu tarafından tercih edilen oyun yeni avlanma mekanikleri sunabiliyor. Canavarları ve farklı atmosferleriyle oyuncuları etkileyen oyun görsel olarak da oyuncusuna büyük bir zarafet veriyor.

PUBG

PUBG oyunu şu an için 6. Sezonuna geldi ve bu süreçte de her yaştan oyuncuya sahip olabilmeyi başardı. Online oyunlar içerisinde en keyifli oyunlar arasında bulunan oyun oynanırken zamanın nasıl geçtiğini unutturuyor.

Korona’da Evde Oynanabilecek Oyunlar
Korona’da Evde Oynanabilecek Oyunlar

FIFA20

FIFA, her zaman kendi kitlesini oluşturmayı başarmış mükemmel futbol oyunlarının başında geliyor. Sürekli yenilenen ligler, oyuncular ve takımlarla oyuncusuna keyif veren bu güzel futbol oyunu tasarım ve görsel efektleriyle de oyuncu memnuniyetini her zaman üst perdede tutabilmeyi başarmıştır.

Assassins Creed Syndicate

Oyun 1868 yılında Londra’da geçiyor. Sanayileşmenin arttığı bu zamanda şehirdeki sistem bozulmaya başlamış ve çeteler her yeri kuşatmıştır. Oyunda sizin amacınız ise düzeni yıkmak ve yerine dünyayı daha da güzelleştirmektir Görselliği her zaman üst seviyede tutan bu oyunda zaman çok hızlı bir şekilde geçecek.

Korona’da Evde Oynanabilecek Oyunlar
Korona’da Evde Oynanabilecek Oyunlar

GTA 5

GTA’da farklı karakterleri kontrol edebiliyorsunuz. Kontrol edebileceğiniz karakterler içerisinde Franklin, Trevor ve Michael bulunuyor. Keyifli oyun oynamak istediğinizde GTA 5 oyununu seçebilirsiniz.

Resident Evil 2

2019 yılında en sevilen korku oyunları arasında gösterilen oyun, ilk olarak hayatımıza 22 yıl öncesinde girmişti. Aksiyon ve heyecan tutkunuysanız o zaman evde kaldığınız bu günlerde bu oyun size iyi bir deneyim sunacaktır.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası