Kingdom Come: Deliverance Bedava Hafta Sonu!

tarafından
43

Kingdom Come: Deliverance Bedava Hafta Sonu!

Kingdom Come: Deliverance parasız oynamak için bir kaç gün var


RPG oyunları ananesel olarak orta çağ etrafında geçer. En azından fantazi rpg oyunları öyledir. Natürel olarak içinde sihir ve mitik mahlukatlar da barındırırlar. Bunların içerisinde bir tane oyun sihir ve mahlukatları bir kenaraa vazgeçip hakikatçi bir orta çağ etrafı sunuyor. Bu oyun Kingdom Come Deliverance. Yavaş ilerlemesi ve güç dövüşü ile 2018 çıkışlı oyun bu cinsi beğenen oyuncuların büyük alkışını topladı. Şu ana kadar 3 milyon’un üzerinde sattı. Sağdan soldan aldığı pozitif yorumlar ve yüksek puanlara karşın bazıları için sıkıcı bir oyun olabilir. Neticede dövüşlerde bir yerlere gelmek zaman alıyor. Bu surattan çok emek isteyen bir oyun. Vaziyet böyle olunca Kingdom Come: Deliverance parasız hafta sonu oyuna bilindik olmak için yeterli olmayabilir. Yeniden de böyle bir hadise var. Natürel olarak birliktesi indirim de var.

Kingdom Come: Deliverance parasız süresi 21 Haziran 2020 tarihinde sona eriyor. Bu kapmanya ise oyunun Steam’deki PC versiyonu için geçerli. Başka Bir Deyişle süratli davranmak gerekli. Bunun dışında oyun %50 indirimle satılıyor. Zaman içerisinde zati epeyce maliyeti düşmüştü. Şimdi 50 TL yerine 25 TL. Bu indirim ise 22 Hazian 2020 tarihine kadar geçerli. Şu müddet içerisinde oyunu sınayıp hoşlananlar için hiç de pahalı değil. Ya da cidden çok beğenen varsa Kingdom Come Deliverance Collection ile tam DLC içeriğe de sahip olabilir. Onun maliyeti de %65 indirimle 64,15 TL.

Oyunun parasız hafta sonu çok hoş bir fırsat. Yeterli değildir belki ama olsun. Bir göz atmaya kıymet. Sistemi eforlu olanlar ise HD texture kolisini de indirebilir. Enfes! Daha fazla parasız oyun isteyenler yeniden Steam’den Injustice: God Among Akıl Ultimate Edition edinebilirler. Kingdom Come: Deliverance parasız kampanyasından değişik olarak Injustice kalıcı olarak kütüphaneye ilave edilebilir.

Bir önceki yazımız olan Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi başlıklı makalemizde Cyberpunk 2077, cyberpunk 2077 çıkış tarihi ve cyberpunk 2077 çıkış tarihi ertelendi hakkında bilgiler verilmektedir.