Kaliteli The Sims 4 modları ile eğlenin

Kaliteli The Sims 4 modları, The Sims 4 oyuncularına daha eğlenceli bir oyun ve daha güzel bir keyif sunmak için yer alıyor.

Günümüzün en çok tercih edilen oyunlarından birisi olan The Sims 4, yaşam tarzı bir simülasyon oyunu olarak halen geliştiriliyor. Henüz The Sims 5 çıkmasa da geçtiğimiz yıl ekip tarafından The Sims 5 çalışmalarının başladığı ve The Sims 5 oyununun online olacağı açıklamaları gelmişti. Bunun yanı sıra kullanıcılar The Sims 4 oyunu ile ilgili en iyi modları merak ediyor.

Kaliteli The Sims 4 modları

Build Your Own Houseboat

Eğer hep arazi üzerinde ev yapmaktan bıktıysanız bu mod tam size göre. Bir farklılık olmasını isteyenler için su üzerinde gemiyi eve çevirmek mümkün. Bu mod ile birlikte kullanıcılar minimalist tasarımlar yaparak bir gemi içerisinde ev yapıp burada hayat kurmaya başlıyor.

Kaliteli The Sims 4 modları
Bu yazımızı da inceleyin !

New Personality Traits

The Sİms 4 oyununda aynı kişilik özellikleri ile oynamaktan sıkılanlar için hem yeni hem de günümüz dünyasına uygun yeni kişilik özellikleri oyuna eklenmiş durumda. Pek çok mod yapımcısı eklediği kişilik özellikleri ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeye çalışıyor. Örnek vermek gerekirse Gamer Trait, bir karakterin oyunculuk kişiliğinin gelişmesine imkan tanıyor. Karakterin sevdiği aktiviteler arasında oyun oynamak, video oyunlarını araştırmak ve canlı yayın yapmak gibi pek çok seçenek bulunuyor.

Get The College

Daha önceki oyun sürümlerinde de olduğu gibi The Sims 4’te de üniversiteye gitmek mümkün. Kullanıcılar bu modu kullanarak üniversite hayatı yaşayabiliyor. Mod içerisinde 3 anal dal yer alıyor, kullanıcılar bunlardan birini seçerek üniversite hayatına atılıyor.

Gender Preference Mod

Bazı kullanıcılar bir erkek veya kadın karakter yönettiğinde onun cinsiyet tercihini etkilemek isteyebilir. Bu konuda yer alan modlardan birisi de Gender Preference Mod olarak karşımıza çıkıyor. Gender Preference, bir karakterin hangi cinsiyet ile iletişime girmek istediğini belirleyen bir durum. Kullanıcılar bu mod sayesinde karakterlerin cinsiyet tercihini güncelleyebiliyor, karakterlerin erkek veya kadın tercihini ayarlayabiliyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası