Just Dance 2022 Çıkış Tarihi Açıklandı

just dance 2022

Just Dance 2022 çıkış tarihi nihayet Ubisoft tarafından yayıncının Ubisoft Forward sunumu sırasında açıklandı. Oyun, bu sonbaharda 4 Kasım 2021’de bir dizi platforma gelecek ve özellikle 40 yeni şarkı içerecek.

Just Dance 2022, popüler bir sanatçı ve dans koreografisi olan Todrick Hall tarafından Ubisoft Forward sırasında ortaya çıktı. Hall, Just Dance için özel olarak hazırlanmış oyuna (Nails, Hair, Hips, Heels) kendi şarkılarını dahil edecek. Şimdilik, Ubisoft’un oyunda olacağını onayladığı diğer şarkılar, Imagine Dragons’tan Believer ve Ciara’dan Level Up şarkıları.

Just Dance 2022, dinlenecek yeni parçalar içermesinin yanı sıra, oyuncuların yararlanabileceği bir dizi farklı mod da sunacak. Ter Modu, tamamen iyi bir antrenman yapabilmenizi sağlamakla ilgiliyken, Co-Op Modu, bir arkadaşınızla farklı şarkılara katılmanıza izin verecektir. Quickplay Modu daha sonra rastgele bir şarkı listesine atlamanıza izin verirken, World Dance Floor dünyanın her yerinden diğer oyuncularla boogie yapmanıza izin verir. Ve eğer bir dans yarışmasında kazanmaya çalışıyorsanız, bu da mümkün olacak. Diğer çok oyunculu oyunlarda olduğu gibi, Just Dance 2022 de en yüksek skoru elde etmek için sizi birbirinize düşürmeden önce kendi beceri seviyenizdeki diğer oyuncularla eşleştirecek.

Just Dance 2022 Tanıtım Videosu

Just Dance 2022, bu Kasım ayında tekrar çıkacak ve Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X ve PC’ye gelecek.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası