Jump Force İnceleme

tarafından
172
Jump Force İnceleme

Jump Force İnceleme

Anime seven oyuncular için Jump Force sonunda yayınlandı. Oyunun hikayesi, Frieza manga evrenlerinde entrika yaratıyor ve dünyayı kötüler istila etmeye çalışıyor. Bunlara engel olmaya çalışan Goku, Naruto ve Luffy karakterleri olacak. Oyunun ilerleyen zamanlarında Venom adı verilen karakterler ile çarpışmaya başlıyorsunuz.

Venomların, venom olmasının en büyük nedeni Umbra Cube adındaki enteresan şeylerdir. Bazı kullanıcılar tarafından oyunun hikayesi çok fazla ilgi çekici bulunmadı. Oyun, oynanış bakımından pek zor değil ve oyunculara temel aşamaları anlatıyor. Nasıl kapışmak istiyorsanız kendi taktiklerinizi de katarak siz belirleyeceksiniz. Oyunda bir haritaya bırakılıyorsunuz ve gidip görev alarak bunları yerine getirmeye başlıyorsunuz.

Temel görevleriniz arasında ne kadar canın var, bu şekilde dövüş gibi komutlar yer alıyor. Sadece bir dövüş oyunu olmasından dolayı çok da fazla yapacağınız bir şey bulunmuyor.

Jump Force İnceleme

Jump Force Görevleri

Oyunda görevler 4 değişik başlık altında sizlere veriliyor. Mesela Free Missions görevlerini dilediğiniz zaman yapma imkânınız var. Extra Missions da görevler daha da zorlaşıyor ve Key Missions, hikâyeyi bizlere anlatan görev olarak paylaşılıyor. Son görev Tutorial Missions da oyuna alışma aşaması olarak bulunuyor ve görevlerinizi oyunun size sunduğu alandan alabiliyorsunuz.

Ayrıca oyunda dükkanlarda mevcut. Dükkanlara giderek karakterinizi özelleştirebilirsiniz ve yeterli oranda paraya sahipseniz daha fazla güçlenmeniz mümkün. Oyunda para kazanmak çok zor bunun için bolca dövüşmeniz gerekir.

Bir önceki yazımız olan Tom Clancy’s The Division 2 İnceleme başlıklı makalemizde Dark Zone, The Division ekibi ve Tom Clancy’s The Division 2 hakkında bilgiler verilmektedir.