Jeff Kaplan Super Smash Bros’a bir Overwatch karakteri eklenmesini önerdi

tarafından
5

Jeff Kaplan Super Smash Bros’a bir Overwatch karakteri eklenmesini önerdi

Overwatch geliştirici takımının başındaki ad olan Jeff Kaplan Super Smash Bros’ta bir Overwatch şahsiyeti görmek istiyor.

Nintendo tarafından geliştirilen Super Smash Bros bu zamana kadar pek çok farklı oyundan kişilikleri kavga et arenasında karşı karşıya getirmesi ile öğreniliyor. Geçtiğimiz günlerde Reddit üzerinden gelen sualleri cevaplayan Jeff Kaplan’da oyuna ilave edilmesini istediği kişiliğin hangisi olduğu suali üzerine görüşünü belirtti.

Jeff Kaplan Super Smash

Tercihini Tracer‘dan yana kullanan Jeff Kaplan’ın yanı gizeme Geoff Goodman ise ”Doomfist de işe yarayabilir. Zati dövüşçü bir şahsiyet. Esinini netlikle kavga et oyunlarından alıyor” biçiminde konuştu. 2019 senesinde de oyuna Overwatch kişiliklerinin ilave edilmesi için doğrudan geliştiricilere müracaat etmiş olan Jeff Kaplan mevzuyu noktalamış gibi görünmüyor. Kim öğrenir, belki de ilerleyen günlerde bir Overwatch kişiliğini Super Smash Bros’ta görebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Warframe Heart of Deimos Eklenti Paketi 25 Ağustos’da Geliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.