Jeff Kaplan favori Overwatch karakteri ve kostümünü açıkladı

tarafından
40

Jeff Kaplan favori Overwatch karakteri ve kostümünü açıkladı

Jeff Kaplan davetli olduğu bir Twitch yayını esnasında gözde Overwatch kişiliği ve en hoşlandığı kostümü oyuncular ile paylaştı.

Overwatch takımının başındaki ad olan Jeff Kaplan Overwatch oyuncu topluluğu ile de her daim temas içerisinde olan ve topluluk tarafından hoşlanılan bir ad. Geçtiğimi günlerde Christopher ‘Jay3’ Pavloff‘un Twitch yayınına davetli olan Kaplan yayın esnasında gelen sual üzerine en hoşlandığı kişiliği ve kostümü söyledi.

Reinhardt kişiliği ile bir altın silaha sahip olduğunu ve bu şahsiyetle çok fazla oynadığını söyleyen kaplan en hoşlandığı kostüm sorulduğunda ise Reinhardt şahsiyetine ait olan Griefhardt kostümünü söyledi. Bunun haricinde Doomfist‘in sıradan görünümünü de hoşlandığını belirten Kaplan ayrıca Valve‘ın yarattığı efsane oyun Team Fortress 2 hakkında da konuştu. Overwatch’ta bol bol TF2 esinlenmesi olduğu öğrenilen bir gerçek. Kaplan’da bu oyundaki gözde şahsiyetinin Demoman olduğunu, bunun yanı gizeme perişan bir Spy oyuncusu olduğunu da söyledi.

Bir önceki yazımız olan Overwatch kahraman havuzu sistemini rekabetçi oyundan kaldırıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.